Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty narciarskie Fischer Worldcup Pro 110

J0140
Producent: Fischer
Kod producenta: J0140
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS
1 799,00 zł699,00 zł
 
Sprytny patent Impact Protector zapobiega otwieraniu klamer podczas jazdy na bramkach. Model w odróżnieniu od standardowych butów RC4 posiada jeszcze węższą szerokość wkładki, która wynosi 95 mm. Solidny, mocny, dzięki zastosowaniu w jego konstrukcji technologii Soma - Tec ułatwia kontrolę krawędzi i prowadzenie nart.
Grupa Race - szczyt marzeń entuzjastów wyścigów
Grupa Race to sprzęt, który dostarczy Ci przewagę technologiczną bezpośrednio z Fischer Race Departament. To tutaj powstają narty, które używane są przez zawodowców podczas zawodów Pucharu Świata. Wszystkie innowacje są opracowywane razem ze sportowcami aby jak najlepiej sprostać wysokim wymaganiom, jakie stawia sport na najwyższym poziomie. Tutaj każda setna część sekundy jest na wagę złota - dlatego narty, wiązania jak i buty są do siebie idealnie dopasowane i stanowią jeden mechanizm.
Buty z grupy race to profesjonalny sprzęt z tras Pucharu Świata o najwyższej wydajności, dzięki technologi Fischer SOMA-TEC. Moc, przyczepność i kontrola - naturalna V-postawa pozwala zawodnikom w pełni panować nad nartą z absolutną precyzją. Bezpośrednie przeniesienie siły z buta na nartę pozwala szybciej zmieniać krawędź, brać ciaśniejsze zakręty i przyspieszać z maksymalną prędkością. Buty dla ludzi, którzy wyścigi mają we krwi.

Specyfikacja techniczna:

FLEX 110
SZEROKOŚĆ 98 MM
WKŁADKA FFS Worldcup FIT
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ