Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty narciarskie Fischer RC PRO 110 Vacuum Full Fit 2018

J0311
Producent: Fischer
Kod producenta: U08216
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS
1 949,00 zł1 649,00 zł
WYGODA OD ZARAZ 
Fantastyczna wydajność w połączeniu z dynamicznym charakterem. Active Fit Zones w botku zapewniają doskonałe dopasowanie, aby jak najlepiej przenieść siły na nartę, co dodatkowo wzmacniają nowy rzep RC Pro Velcro Strap oraz klamry RC Pro. A wszystko to wsparte jest dodatkowo technologią Vacuum!
 
PEWNE CHODZENIE=NOWE PODESZWY WALK SOLES
Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni.
 
NOWA GENERACJA BOTKA: ACTIVE FIT ZONE
Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki!
 
SOMA-TEC - CHROŃ SWOJE KOLANA.
SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!
 


Specyfikacja techniczna:

FLEX 110
SZEROKOŚĆ 95- 105 MM
WKŁADKA AFZ - medium
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ