Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty narciarskie Fischer RC PRO 110 X 2017

J0176
Producent: Fischer
Kod producenta: U30816
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS
1 399,00 zł949,00 zł
RC PRO X 110 Thermoshape to wyjątkowo wygodne buty o przyjaznym fleksie, ale wciąż z wysokimi osiągami zapisanymi w genach: botek wewnętrzny z Active Fit Zones odpowiedzialnymi za komfort noszenia i nadzwyczajny przekaz sił. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Dzięki systemowi Rapid Slide zakładanie buta przestanie być "zmorą" nawet na stoku w ekstremalnych warunkach. Regulowany spojler pozwoli dostosować się nam do warunków panujących na stoku. Aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termo formowalną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 110 pozwoli wykorzystać potencjał twoich nart - zapewni bardzo dobre trzymanie stopy jednocześnie nie "męcząc" ich jak buty z serii racowych o flexie powyżej 110.

Idealny komplet z nartami typu Progressor oraz nartami z serii RC4 Fischer'a . Buty dzięki neutralnym kolorom tworzą również bardzo dobry komplet z nartami Atomica, Head'a, Rossignola i innych renomowanych firm.

Specyfikacja techniczna:

FLEX 110
SZEROKOŚĆ 100 MM
WKŁADKA ACTIVE FIT ZONE - SOFT
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ