Buty narciarskie Fischer RC PRO 120 2018

4441
Producent: Fischer
Dostępność:
Mało Mało
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS
1 699,00 zł1 479,00 zł
Idealne dopasowanie gwarantują Comfort Zones - elastyczne strefy na botku wewnętrznym, aktywnie "pracujące" w czasie ruchów stopy wykonywanych podczas jazdy na nartach. Power Zones przenoszą siłę bezpośrednio na skorupę buta. Obie te cechy tworzą harmonijną całość, jaką jest RC Pro 120 TS.

PEWNE CHODZENIE=NOWE PODESZWY WALK SOLES
Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni.


NOWA GENERACJA BOTKA: ACTIVE FIT ZONE
Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki!

SOMA-TEC - CHROŃ SWOJE KOLANA.
SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Specyfikacja techniczna:

 
FLEX 120
SZEROKOŚĆ  100+
WKŁADKA  AFZ - sofft
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ