Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty narciarskie Fischer RC PRO 130 Vacuum FF 2018

Z0228
Producent: Fischer
Kod producenta: U08116
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS
2 149,00 zł1 649,00 zł
RC PRO - pasuje od razu, gdy go założysz. Elastyczne strefy Flex Zone zapewniają komfort w newralgicznych miejscach, a Power Zones i konstrukcja Power Chassis zapewniają bezpośrednie przenoszenie sił na nartę. Wszystko to dodatkowo z opcjonalnym dopasowaniem dzięki sprawdzonej technologii Vacuum.


PEWNE CHODZENIE=NOWE PODESZWY WALK SOLES
Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni.


NOWA GENERACJA BOTKA: ACTIVE FIT ZONE
Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki!


SOMA-TEC - CHROŃ SWOJE KOLANA.
SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!


Specyfikacja techniczna:

 
FLEX 130
SZEROKOŚĆ  98+
WKŁADKA  AFZ - hard
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ