Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty narciarskie Rossignol Allspeed 80 2017

J0160
Producent: Rossignol
Kod producenta: RBF2150
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS
1 089,00 zł689,00 zł
Model Rossignol ALLSPEED 80 to buty, które odpowiadają indywidualnym potrzebom narciarza. Dopasowanie zwiększa precyzję, dynamikę, wygodę i trzymanie. But wewnętrzny typu OPTISENSOR gwarantuje: wygodę, utrzymanie komfortu cieplnego i dobre trzymanie oraz oparcie stopy.

Flex 80 zapewni idealne proporcje między dobrym trzymaniem stopy, a jednoczesnym komfortem jaki jest potrzebny aby na stoku spędzać długie godziny.


Specyfikacja techniczna:

FLEX 80
SZEROKOŚĆ 102 MM
WKŁADKA OPTILINER
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ


Technologie:

SENSOR BLADE 102 MM
Sensor Blade to nowoczesna, lekka konstrukcja, wzmocniona użebrowaniem w newralgicznych miejscach, do których należą: śródstopie oraz dolne partie cholewki. To precyzyjne rozwiązanie o sportowym i eksperckim chrakterze. To rozwiązanie pozwala na precyzyjne przeniesienie siły i transmisji energii.
OPTISENSOR LINER
OptiSensor Liner to nowoczesne rozwiązanie w obrębie buta wewnętrznego, które zapewnia doskonałe trzymanie stopy. Materiał otula nogę, a w newralgicznych punktach idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. To gwarancja poczucia komfortu, a także precyzja i bezstratne przełożenie sił na narty.
ROCKER SOLE
Pewne podchodzenie i współpraca z wiązaniami zjazdowymi? To możliwe dzięki rozwiązaniu Rocker Sole. Podeszwy zgodne z normą ISO 9523 zapewniają współpracę z wiązaniami tourowymi spełniającymi normę ISO 13992, 9423 WTR oraz z wiązaniami systemu Dual.