Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty narciarskie Fischer Soma Viron 8 V8

J0442
Producent: Fischer
Kod producenta: J0442
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar
WYSYŁKA GRATIS
999,00 zł549,00 zł

Buty, które z pewnością nie zawiodą miłośników białego szaleństwa o zacięciu sportowym. W tych butach wykonywanie skrętów będzie przychodzić z wielką łatwością. Genialne dla osób preferujących sprzęt z grupy all round. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Dzięki systemowi Rapid Slide zakładanie buta przestanie być "zmorą" nawet na stoku w ekstremalnych warunkach. Aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termiczną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 80 zapewni idealne proporcje między dobrym trzymaniem stopy, a jednoczesnym  komfortem jaki jest potrzebny aby na stoku spędzać długie godziny.

Idealny komplet z nartami typu Viron, Progressor oraz nartami z serii Race.

TECHNOLOGIE:

TECHNOLOGIE
PROFILED HEEL PLATES
Wyprofilowana wstawka w okolicach pięt. Ułatwia chodzenie i zapobiega poślizgnięciom.
TECHNOLOGIE
HEAT SYSTEM READY
Mankiet buta oraz wkładka przystosowane do podłączenia elektrycznego systemu termicznego. Wystarczy przeciągnąć cienki przewód w okolicy wkładki pod stopą i zamontować urządzenie z baterią na mankiecie buta.
TECHNOLOGIE
SENSITIVE TOEBOX
Elastyczny neopren zapewniający perfekcyjne dopasowanie i izolację termiczną w okolicach palców.
TECHNOLOGIE
RAPID SLIDE SYSTEM
Rozwiązanie ułatwiające wygodne i szybkie zakładanie butów. W górnej i środkowej części wkładki Fischer stosuje niezwykle gładkie, śliskie i połączone bezszwowo materiały.
TECHNOLOGIE
H.I.P.E.
PolyEthylene o wysokim stopniu izolacji: maksymalna ciepłota poprzez zastosowanie trzech warstw izolacyjnych (mesh, aluminium, polyethylene). Materiał na całej powierzchni równomiernie dopasowuje się do stopy. Wkładki buta są termo formowalne.
TECHNOLOGIE
INSOLE COMFORT
Wkładka typu Comfort
TECHNOLOGIE
PULL STRAPS
Paski umiejscowione na języku i cholewce ułatwiające zakładanie buta.
TECHNOLOGIE
FULL THERMOFIT
Wierzchni materiał jakim pokryty jest but wewnętrzny jest termoformowalny przy pierwszym użyciu. pozwala to zwiększyć wygodę użytkowania buta.