Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Buty Turowe Dynafit TLT5 Mountain TF Z156

BUTTURDYNTLT5MOUTF17
Producent: Dynafit
Kod producenta: 861310
Dostępność:
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar:
2 119,00 zł1 739,00 zł
Buty turowe Dynafit TLT5 Mountain TF
 
Rewolucja w dziedzinie butów skitourowych. Świetna propozycja dla wszystkich narciarzy chcących połączyć skitouring i wspinaczkę. Te buty sprawdzą się nawet na trudnych skalnych oraz lodowych trasach. Doskonale współpracują z rakami automatycznymi. Dynafit przez lata przyzwyczaił nas do zaskakująco funkcjonalnych zmian w swoim fachu. Poprawiono wydajność podczas chodzenia oraz zjazdów. Jeszcze lepsza regulacja trybów: chodzenie / zjazd. Niska waga w połączeniu z ogromną wydajnością podczas chodzenia: ogromny zakres modulacji ruchomej części butów w okolicy kostki. Po przepięciu na zjazd użytkownik otrzymuje poważne i niezawodne narzędzie do zjazdu. Buty znakomicie zachowują się w zjeździe. Duża sztywność cholewki i perfekcyjna blokada chodzenia daje pełną kontrolę nad nartami.


TLT5 łączą w sobie różne materiały: Pebax (zielony) - żywotny materiał odporny na zginanie oraz uderzenia, Grilamid - jeden z najwytrzymalszych materiałów polimerowych dostępnych na rynku (biały). Jak wiadomo materiały polimerowe cechują się niezwykle dużą wytrzymałością struktury.

Przekonstruowanie ostatniego modelu na TLT5 pozwoliło osiągnąć w tych butach ruch kostki dochodzący do 60 stopni, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia.

Za zabezpieczenie kostki i jej sztywność odpowiada system Ultra Lock - bardzo wytrzymał nawet przy uderzeniach w skorupę buta i niezawodny podczas dużego mrozu. Zamknięcie buta powoduje jego trzypunktowe podparcie co podnosi sztywność i zapewnia prawidłową kontrolę nad nartami.
 
Cechy:
- kolor biało- zielony
- skorupa Girlamid
- mankiet Pebax
- klamry Ultra Lock System
- wkładka Instant- Fit Flex Pro
- podeszwa Klauen
- rotacja mankietu 60 stopni
- waga 1125 g (dla rozmiaru 27.5)
 
 
Towar nowy, powystawowy. Na butach możliwe drobne zarysowania. Możliwy brak oryginalnego opakowania.