Deska snowboardowa Head She's Evil Kers JT3

3069
Producent: Head
Kod producenta: 334611
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Długość:
1 699,00 zł999,00 zł

CECHY:

 

Dynamiczna i niesamowicie lekka deska snowboardowa zaprojektowana specjalnie dla kobiet. She's Evil pozwala maksymalnie wykorzystać energię riderki, dzięki czemu agresywna, szybka jazda nie wymaga wysiłku. Innowacyjne technologie opracowane przez Head'a dają pełną kontrolę w każdym aspekcie intensywnej jazdy.

Flamba Twin - uniwersalny kształt deski, który gwarantuje dużą czułość i komfort jazdy.

Flamba Camber to konstrukcja zapewniająca perfekcyjny nacisk deski na podłoże oraz stabilność i przewidywalność w prowadzeniu deski

KERS Technology - Kinetic Energy Recover System jest technologią odzyskiwania energii kinetycznej. Energia wytwarzana przez drgania i wibracje jest przechwytywana i kierowana z powrotem do deski, co pozwala przyspieszyć ślizg pod koniec każdego zakrętu i obrotu.

Carbon/Kevlar Stringers - deska na całej długości wzmocniona jest włóknami węglowo-kevlarowymi, które zwiększają zwrotność i snap.

 Select Core Superlight - rdzeń wykonany ze szczegółowo wyselekcjonowanego drewna, dzięki któremu deska jest ultralekka i bardzo wytrzymała. Ten rodzaj rdzenia zaprojektowany został dla desek, w których niska waga ma duże znaczenie.

Sintered Base - niebywale zwrotny spiekany ślizg o dużej wytrzymałości. Duża gęstość molekularna i świetna absorbcja wosku sprawiają, że ślizg jest trwały i łatwy w utrzymaniu.

Baxial Control Jacket - opracowany przez Head'a laminat z włókna szklanego dla gładkiego, swobodnego ślizgu.