Kijki narciarskie Fischer RC4 Superior Pro 2015

Producent: Fischer
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24 h
  • Długość:
189,00 zł119,00 zł
Stabilne i lekkie kije z aluminium Alu 6013 - świetnie sprawdzą się w każdych warunkach i na każdej trasie. Nowa, wykonana z dwóch różnych materiałów dla idealnej ergonomii dłoni, wygodna i bezpieczna rękojeść. Doskonale spiszą się podczas szybkiej, dynamicznej jazdy. W ich konstrukcji zastosowano następujące rozwiązania i technologie: uchwyt - 2K Performance, zaczep Smart plug oraz grot Race.

Technologie:

Performance 2K

Wprowadzenie małych zmiany czyni często wielką różnicę. Najlepszym tego przykładem jest nowa konstrukcja uchwytu 2K Performance. Tradycyjne uchwyty 2K składają się z miękkiej i twardej części. W konstrukcji 2K Performance zastosowano natomiast dwa miękkie elementy, z niezwykle miękkiego, elastycznego polimeru SEBS, dzięki czemu są one bardzo wygodne i nie wyślizgują się z dłoni.

Smart PLUG

Największą zaletą niniejszego rozwiązania jest łatwiejsze i szybsze wsuwanie i wysuwanie dłoni w pasek przy uchwycie kija. Nowy zaczep V-plug zastosowany w pasku tworzy literę "V", dzięki czemu dłoń wsuwa się bardzo wygodnie. Łatwa, szybka i bez użycia śrub zmiana paska dzięki Smart Plug.

ALU 6013

Używany do produkcji kijów Alu 6013 ma wiele zalet. Innymi słowy, to wysokiej jakości materiał, niezwykle wytrzymały mocny i stabilny. Jeżeli trzon ulegnie zgięciu - nie ulega od razu złamaniu - można go odgiąć i naprostować na powrót.