Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Kijki kije narciarskie Fischer RC4 Worldcup WC SC 2017

1047
Producent: Fischer
Kod producenta: Z30215
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Długość :
289,00 zł199,00 zł
Dopełnienie doskonałego zestawu do Slalomu - kije narciarskie Fischer RC4 Worldcup SC. Zastosowanie aluminium Alu 7075 nadaje sztywności i odporności niezbędnej do wytrzymania uderzeń o slalomowe tyczki. Pewne i bezpieczne trzymanie kija dzięki rękojeści wykonanej z dwóch materiałów o różnym stopniu twardości. Doskonale spiszą się podczas szybkiej, dynamicznej jazdy.
 
Idealny komplet z nartami z serii RC4.
 
 
Technologie:

2K SOFTGRIP

Wprowadzenie małych zmiany czyni często wielką różnicę. Najlepszym tego przykładem jest nowa konstrukcja uchwytu 2K Softgrip. Tradycyjne uchwyty 2K składają się z miękkiej i twardej części. W konstrukcji 2K Softgrip zastosowano natomiast dwa miękkie elementy, z niezwykle miękkiego, elastycznego polimeru SEBS, dzięki czemu są one bardzo wygodne i nie wyślizgują się z dłoni.

SMART PLUG

Łatwa, szybka i bez użycia śrub zmiana paska dzięki Smart Plug. Wytrzymałe i odporne plastikowe zawleczki w rękojeści Performance Handle.

ALU 7075 REINFORCED

Niezwykle solidny i odporny na uszkodzenia rodzaj aluminium. Wykonane z niego kije przetrwają każdy kontakt z tyczką.

 

 

Jak dobrać kijki narciarskie:

 
Sugerowane długości kijów znajdą Państwo w poniższej tabelce:


jak dobrac kijki narciarskie


 
 
Optymalnie dobrany kijek, chwycony od dołu pod talerzykiem, powinien tworzyć kąt prosty między przedramieniem a ramieniem.