Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Atomic Vantage JUNIOR JR + WIĄZANIA ATOMIC 2014

Producent: Atomic
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24 h
  • Długość :
689,00 zł399,00 zł

Idealny wybór dla młodych poszukiwaczy przygód! Jest to wyjątkowo uniwersalna narta - konstrukcja Cap Fiber sprawia, że jest ona tak samo zwrotna jak wytrzymała, oraz zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi na trasie. Piste Rocker i szerokie dzioby ułatwiają debiutującemu narciarzowi inicjowanie skrętów, a także pozwolą mu przemknąć po trasie w każdych warunkach jakie na niej napotka. 

W nartach zastosowano fabrycznie montowaną płytę Ezytrak ! Dzięki oczywistym korzyściom jakie daje płyta - podwyższenie, które ułatwia jazdę dzięki łatwiejszemu wejściu na krawędź, posiada również system błyskawicznej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości nartę bez problemu dopasujemy do każdego buta o rozmiarze skorupy od 197 mm do 256 mm przez co narta będzie służyć innym bez konieczności ponownego wiercenia w narcie i przekręcania wiązań.

Zewnętrzna powierzchnia narty pokryta tzw. "skórą węża" - narta jest chropowata przez co bardziej odporna na zarysowania niż narty gładkie, lakierowane.


Specyfikacja techniczna:
PROMIEŃ 6.6M / 80 cm.
TALIOWANIE 88.5-64-73.5
WIĄZANIE EZYTRAK 5 (DO 50 KG)
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10