Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty damskie Fischer Aspire 2018 + W9 SLR

J0105
Producent: Fischer
Kod producenta: A30616
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
  • Długość:
  • Smarowanie:
WYSYŁKA GRATIS
1 129,00 zł799,00 zł

Poznaj narty Fischer Aspire w nowej odsłonie na sezon 2018. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron i Cruzar w nowej wersji dla kobiet. W sezonie 2018 narty Fischer Aspire wyposażone są w płytę SLR umożliwiającą bez narzędziową regulację. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku. 

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR9. Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej  regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości nartę bez problemu dopasujemy do każdego buta o rozmiarze skorupy od 263 mm do 347 mm przez co narta będzie służyć innym bez konieczności ponownego wiercenia w narcie i przekręcania wiązań.

W sezonie 2018 narty Fischer Aspire wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski z tworzywa sztucznego na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.


 + KURIER GRATIS
 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS

Specyfikacja techniczna:

PROMIEŃ 13m / 155 cm
TALIOWANIE 114 - 71 - 100
DŁUGOŚĆ 140, 145, 150, 155, 160 cm
WIĄZANIE FISCHER W9 SLR (DO 100 KG) na płycie SLR.
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

 technologie nart cruzar 
montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis