Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty damskie Fischer Aspire 2016 + RS10 + GRATISY

Producent: Fischer
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Smarowanie:
  • Długość:
999,00 zł689,00 zł

Poznaj narty Fischer Aspire w nowej odsłonie na sezon 2016. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron i Cruzar w nowej wersji dla kobiet. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku. Narty wyposażone w fabrycznie montowaną płytę FP9.

W sezonie 2015 narty Fischer Inspire wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski z tworzywa sztucznego na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.


 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS  

Specyfikacja techniczna:

PROMIEŃ 13m / 155 cm
TALIOWANIE 114 - 70 - 100
DŁUGOŚĆ 140, 145, 150, 155 cm
WIĄZANIE FISCHER RS10 (DO 110 KG) na płycie FP9.
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

 

  
montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis