Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Fischer Cruzar Pulse SLR2 2017 + RS9

J0083
Producent: Fischer
Kod producenta: A30116
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
  • Długość:
  • Smarowanie:
WYSYŁKA GRATIS
1 199,00 zł669,00 zł

Poznaj narty Fischer Cruzar Pulse w nowej odsłonie na sezon 2017. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla narciarzy początkujących jak i dla osób jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet.

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR9. Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, beznarzędziowej  regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości nartę bez problemu dopasujemy do buta o innym rozmiarze skorupy. Dzięki czemu narta będzie służyć innym bez konieczności ponownego wiercenia w narcie i przekręcania wiązań.

Narty Fischer Fischer Cruzar Pulse wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski z tworzywa sztucznego na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

 + KURIER GRATIS
 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS 

 

PROMIEŃ

13 m / 155 cm

TALIOWANIE

114-71-100

DŁUGOŚĆ

140, 145, 150, 155, 160, 165, 170 cm

WIĄZANIE

RS 9 SLR2 (Do około 100 kg)

ZAAWANSOWANIE

1   2   3   4   5   6   7   8   9  10


 

technologie nart cruzar 

 

montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis