Narty Fischer Inspire My Style +Touring NIS NNN 2017

4322
Producent: Fischer
Kod producenta: N36116
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Długość
WYSYŁKA GRATIS
829,00 zł719,00 zł
 

 

Zaproszenie dla wszystkich pań!!! Doskonały wybór dla entuzjastek biegówek: stylowy Inspire My Style w połączeniu z łuską Vario Crown zapewnia skuteczne podbiegi bez utraty stabilności.

WYDAJNOŚĆ PRZY PODBIEGU I ZJEŹDZIE

Nowa generacja produkcji łuski: Vario Crown zapewnia dynamiczne odbicie i maksymalny poślizg w zjazdach. Patent na produkcję Vario Crown jest ścisłą tajemnicą firmy Fischer. Oblodzone podejścia nie są już przeszkodą dla nowej łuski w technologii Vario Crown.

WIDE BODY DLA WIĘKSZEJ STABILNOŚCI

Ta specjalna budowa nart, polegająca na poszerzeniu narty w strefie pod stopą, zapewnia lepsze oparcie i większą stabilność nogi przy podbiegach, jednocześnie minimalizując wysiłek. Oznacza to również, iż nie potrzebne są, aż tak duże umiejętności techniczne.

DESIGN ZAPROJEKTOWANY PRZEZ KOBIETY.

Stylowy i nowoczesny wygląd nart Inspire My Style to marzenie wszystkich kobiet, dla których aspekt technologii zawartych w narcie jest na drugim miejscu.

SPEED GRINDING

Uniwersalny kamień szlifierski o doskonałych właściwościach w każdych warunkach.

CAMBER CLASSIC MY STYLE

W nartach, w których zastosowano konstrukcję Camber Classic My Style, sztywność i elastyczność dopasowana została do niższej wagi narciarza. Technologia ta sprawia, że odbicie jest łatwiejsze i nie wymaga tak dużego nakładu energii. Narty płynnie suną po śniegu i nie wymykają się spod kontroli.

RENTAL TAIL PROTECTOR

Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

POWER LAYER

Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.

AIR CORE BASALITE

Połączenie materiału Air Core oraz ekstremalnie lekkiego drewna, z kanałami powietrznymi drążonymi w drewnianym rdzeniu, umożliwia zmniejszenie wagi nart. Włókna bazaltowe zapewniają doskonałe właściwości niezależnie od temperatury.

VARIO CROWN

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

 
 
 
Specyfikacja techniczna:
 
 
WAGA / DŁ 1.210g/S
TALIOWANIE 43-48-43
DŁUGOŚĆ XS(164), S(169), M(174)
WIĄZANIE AUTO TOURING CLASSIC NIS NNN
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

 

Narty śladowe dobieramy do wagi użytkownika według poniższej tabelki:

 
WAGA UŻYTKOWNIKA
ROZMIAR NARTY
 
 
 
 
50 - 69 kg
S
 

Wiazania Auto Touring NNN  

Sprawdzona konstrukcja wiązania Auto Touring Classic z szeroką obudową dla doskonałej równowagi w każdych warunkach. Bardzo przyjazny i prosty mechanizm wpięcia buta. Indywidualne dopasowanie dzięki Nordic Integrated System(NIS).

NNN MAXIMUM STABILITY
Szersza płyta wiązania zwiększa powierzchnię styku między butem a wiązaniem. Zapewnia podeszwie buta dodatkowe podparcie, które jest mocno odczuwalne przede wszystkim poprzez poprawę stabilności na narcie.

NNN MAXIMUM CONTROL
Podwójna szyna 'prowadząca' , znacznie zwiększa stabilność i kontrolę. Dzięki temu przekazywanie sił i kontrola nad nartą, szczególnie przy bocznych wychyleniach, jest bardziej zoptymalizowana.

NNN MAXIMUM CONTACT
Zmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie siły. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

NIS FINE TUNING
NIS (Nordic Integrated System) - zalety regulacji. Możliwość przesunięcia wiązania do tyłu i do przodu gwarantuje możliwość przestawienia środka ciężkości do indywidualnych wymagań, a także płynnie dostosować je do stylu jazdy oraz warunków na trasie.

NIS BEST POWER TRANSFER
NIS - bezpieczne połączenie bez śrub. Narta i wiązanie są bezpiecznie zmontowane, wykorzystując opatentowane łączenie, i tworzy integralną całość. Wyjątkowe przenoszenie sił dzięki nieusztywnianiu narty wiązaniem.