Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Fischer Cruiser +Touring NIS NNN 2017

4320
Producent: Fischer
Kod producenta: N31116
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Długość
WYSYŁKA GRATIS
719,00 zł599,00 zł
 

Cruiser z grupu Nordic Cruising to prosty krok do zabawy na śniegu: ta solidna i niezwykle stabilna narta jest wyjątkowo wszechstronna. Wyjątkowo dobry wybór dla Ciebie.

ULTRA TUNING

Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.

WIDE BODY TECHNOLOGY

Technologia budowy narty biegowej do stylu klasycznego polegająca na poszerzeniu narty w strefie pod stopą. Daje to lepsze oparcie i większą stabilność nogi przy podbiegach, jednocześnie minimalizując wysiłek. Mimo zwiększenia powierzchni narty udało się utrzymać niewielką wagę sprzętu.

RENTAL TAIL PROTECTOR

Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

POWER LAYER

Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.

AIR CHANNEL BASALITE

Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.

VARIO CROWN

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

 

 

 
 
Specyfikacja techniczna:
 
 
WAGA / DŁ 1.270g/M
TALIOWANIE 45-50-45
DŁUGOŚĆ M(174), L(184), XL(189)
WIĄZANIE AUTO TOURING CLASSIC NIS NNN
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

 

Wiazania Auto Touring NNN  

Sprawdzona konstrukcja wiązania Auto Touring Classic z szeroką obudową dla doskonałej równowagi w każdych warunkach. Bardzo przyjazny i prosty mechanizm wpięcia buta. Indywidualne dopasowanie dzięki Nordic Integrated System(NIS).

NNN MAXIMUM STABILITY
Szersza płyta wiązania zwiększa powierzchnię styku między butem a wiązaniem. Zapewnia podeszwie buta dodatkowe podparcie, które jest mocno odczuwalne przede wszystkim poprzez poprawę stabilności na narcie.

NNN MAXIMUM CONTROL
Podwójna szyna 'prowadząca' , znacznie zwiększa stabilność i kontrolę. Dzięki temu przekazywanie sił i kontrola nad nartą, szczególnie przy bocznych wychyleniach, jest bardziej zoptymalizowana.

NNN MAXIMUM CONTACT
Zmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie siły. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

NIS FINE TUNING
NIS (Nordic Integrated System) - zalety regulacji. Możliwość przesunięcia wiązania do tyłu i do przodu gwarantuje możliwość przestawienia środka ciężkości do indywidualnych wymagań, a także płynnie dostosować je do stylu jazdy oraz warunków na trasie.

NIS BEST POWER TRANSFER
NIS - bezpieczne połączenie bez śrub. Narta i wiązanie są bezpiecznie zmontowane, wykorzystując opatentowane łączenie, i tworzy integralną całość. Wyjątkowe przenoszenie sił dzięki nieusztywnianiu narty wiązaniem.


cosik