Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Fischer Progressor damskie 800 W 2017 + RS10w + GRATISY

Producent: Fischer
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Smarowanie:
  • Długość:
WYSYŁKA GRATIS
1 999,00 zł1 259,00 zł

Powrót w spektakularnym stylu? Tak, Fischer Progressor 800 ReEdition powraca w wersji dla kobiet, topowy model nart z grupy allround. W nartach zastosowano klasyczną szatę graficzną znaną z Progressorów 800, połączoną z parametrami technicznymi najnowszych Fischerów F18. 

 

Narty Fischer Progressor 800 w nowej wersji dla kobiet wreszcie nadeszły! Wszystkie cechy, legendarnego już Progressor'a F18, połączone z delikatniejszą szatą graficzną i niższą wagą są do dyspozycji fanek białego szalenstwa. W sezonie 2017 narty zostały wyposażone w nowe zdobycze technologiczne Fischer'a Air Tec oraz Razor Shape. Air Tec to najnowsza konstrukcja rdzenia narty wywodząca się z narciarstwa biegowego. Frezowana struktura rdzenia sprawia, że jest on 25% lżejszy. Natomiast nowa konstrukcja Razor Shape nadaje nowy kształt "brzytwy" ścianom bocznym narty.

Nie ważne na jakie warunki trafisz na trasie, te narty nie zawiodą Cię nigdy! Idealna propozycja dla osób szukających uniwersalnej narty o mocnej konstrukcji z drewnianym rdzeniem.

W nartach znajdziemy oczywiście sławny już Dual Radius System powodujący optymalną inicjację krótkiego skrętu przy jednoczesnej stabilności przy jeździe średnim i długim łukiem.

Do wszystkich tych cech dodano Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne, stalowe noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Opis serii Fischer High Performance - Progressor:

Długie lub krótkie? Dlaczego nie oba - to byłoby najlepsze. W grupie High Performance Fischer oferuje połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych. Jest to możliwe dzięki Systemowi Dual Radius, który umożliwia szybką inicjacją skrętu jak w slalomkach i wycinanie precyzyjnych długich łuków jak w nartach gigantowych. Pełna kontrola nad nartami - zarówno podczas jazdy krótkim jak i długim skrętem to jest zadanie nart z grupy High Performance.

 + KURIER GRATIS
 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS 

 

 

PROMIEŃ

12-15 m / 167 cm

TALIOWANIE

122-74-103

WAGA

1750 g / 167 cm

DŁUGOŚĆ

153, 160, 167, 174 cm

WIĄZANIE

W10 WomanTrack (DO 110 KG)

ZAAWANSOWANIE

1   2   3   4   5   6   7   8   9  10
technologie nart fischer progressor f18


montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis