Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Fischer Pure My Style 2017 + W9 SLR2 + GRATISY

J0104
Producent: Fischer
Kod producenta: A15216
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
  • Rozmiar :
  • Smarowanie:
WYSYŁKA GRATIS
1 059,00 zł759,00 zł

Początki narciarstwa czy rekreacyjna jazda? Nieważne. Narty Fischer Pure My Style są łatwe do sterowania, precyzyjne w manewrowaniu i niesamowicie szybko wybaczają błędy. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta Fischer Pure jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku. Przesunięty środek ciężkości powoduje, że inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu siły. Narty wyposażone w płytę WomenTrack z bez narzędziową regulacją wiązań pod buta.

Narty wyposażone w rocker, dzięki czemu inicjowanie skrętów jest jeszcze łatwiejsze.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne, stalowe noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. Voil'a - linia damskich nart My Style, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza.

 + KURIER GRATIS
 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS 

 


 

PROMIEŃ 15m / 155 cm
WAGA 1450 g / 155 cm
TALIOWANIE 114 - 72 - 101
DŁUGOŚĆ 140, 145, 150, 155, 160  cm
WIĄZANIE W9 SLR2 (DO OKOŁO 100 KG)
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis