Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Fischer RC4 Speed 2017 + RC4 Z11

J0040
Producent: Fischer
Kod producenta: A07516
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24h
  • Długość:
  • Smarowanie:
WYSYŁKA GRATIS
1 959,00 zł1 299,00 zł
Czas poznać legendę Fischera w nowej odsłonie. Narty Fischer RC4 Speed to następca legendarnego już RC4 Superior'a SC - kultowego modelu firmy Fischer. W nowym modelu zachowano najlepsze cechy Superior'a - czyli najnowsze technologie zaczerpnięte bezpośrednio z tras Pucharu Świata. Sandwichow'a budowa, podwójna powłoka titanalowa grubości 0,5 mm i drewniany rdzeń zapewnią idealne trzymanie krawędzi w każdych warunkach. Innowacyjna płyta PowerRail pozwala na jeszcze szybsze przekazanie impulsu do skrętu.

Do wszystkich tych cech dodano on-piste Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

W skrócie mówiąc jest to slalomka najnowszej generacji dla prawdziwych fanów krótkich skrętów, którzy cenią idealne trzymanie krawędzi i błyskawiczne  przekazanie impulsu na krawędź.

Zewnętrzna powierchnia narty pokryta tzw. "skórą węża" - narta jest szorstka przez co bardziej odporna na zarysowania niż narty gładkie, lakierowane.

Zdarzyło Wam się znaleźć w sytuacji, gdy ułamek sekundy trwał całą wieczność? Jeżeli tak, to znaczy, że potrzebujecie najlepszego sprzętu. Narty z grupy race to profesjonalne deski, podobne do tych, które widujemy na trasach Alpejskiego Pucharu Świata. Niezwykła umiejętność wycinania skrętów, kontrola toru jazdy, nienaganne trzymanie krawędzi i wyjątkowa płynność poruszania po śniegu - takie właśnie cechy posiadają narty, w konstrukcji których stosuje się drewniany, pokryty podwójną warstwą titanalu rdzeń oraz ściany boczne. Oryginalne, stosowane w nartach zawodniczych ślizgi oraz specjalne wykończenie krawędzi dopełniają całości. Mówiąc krótko - to narty dla pasjonatów, którzy chęć ścigania mają we krwi.

 + KURIER GRATIS
 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS 

PROMIEŃ 14 m / 165 cm
TALIOWANIE 120-67-100
DŁUGOŚĆ 150, 155, 160, 165, 170 cm
WIĄZANIE RC4 Z11 PowerTrack (DO 120 KG)
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9  10


technologie nart fischer rc4 superior scmontaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis