Narty Fischer Trinity My Style 2014 + V9

Producent: Fischer
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: zapytaj
  • Długość:
1 999,00 zł1 449,00 zł
MODEL NA SEZON 2014 JEST JUŻ NIEDOSTĘPNY!

JUŻ TERAZ MOŻESZ ZAMÓWIĆ MODEL NA SEZON 2015 W PROMOCYJNEJ CENIE!(
( PARAMETRY TECHNICZNE SIĘ NIE ZMIENIŁY )
narty fischer trinity 2015
 
Deski dla pań, które doskonale wiedzą czego chcą od nart. To lekkie, precyzyjne i zwinne allroundy. Idealne zarówno na stoki twarde jak i rozjeżdżone. W ich konstrukcji zastosowano m.in. ściany boczne i drewniany rdzeń.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. Voil'a - linia damskich nart My Style, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza. Power zapewnią wygodę i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu jednego z najlżejszych systemów wiązań My Style są wyjątkowo przyjazne w prowadzeniu idealnie nadają się do rekreacyjnej jazdy ale potrafią też pokazać pazur.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. Voil'a - linia damskich nart My Style, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza.
 
PROMIEŃ 14m / 155 cm
TALIOWANIE 118 - 68 - 100
DŁUGOŚĆ 150, 155, 160, 165 cm
WIĄZANIE V9 RF MY STYLE (2,5-9 DIN DO OKOŁO 100 KG)
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10