Narty Fischer Trinity My Style 2016 + W9 + GRATISY

Producent: Fischer
Dostępność:
WYSYŁKA GRATIS
1 899,00 zł1 179,00 zł


Elegancja i minmalizm te trendy nadal górują w kolekcjach damskich Fischer'a w sezonie 2016. Deski dla pań, które doskonale wiedzą czego chcą od nart. To lekkie, precyzyjne i zwinne allroundy. Idealne zarówno na stoki twarde jak i rozjeżdżone. W ich konstrukcji zastosowano m.in. ściany boczne i drewniany rdzeń.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. Voil'a - linia damskich nart My Style, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza. Power zapewnią wygodę i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu jednego z najlżejszych systemów wiązań My Style są wyjątkowo przyjazne w prowadzeniu idealnie nadają się do rekreacyjnej jazdy ale potrafią też pokazać pazur.
 
W sezonie 2016 narty Fischer Trinity wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

 + MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
 + KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
 + SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS


 

PROMIEŃ 14m / 155 cm
TALIOWANIE 118 - 68 - 100
DŁUGOŚĆ 150, 155, 160, 165 cm
WIĄZANIE W9 RF MY STYLE (2,5-9 DIN DO OKOŁO 100 KG)
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10narty fischer trinity my style 2016
technologie nart fischer trinity my style 2015montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis