Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Head Great Joy +Attack 12 2016

4196
Dostępność:
Mało Mało
  • Rozmiar:
2 699,00 zł1 499,00 zł

Sercem linii LIBRA i całej budowy nart kobiecych HEAD uczynił GRAPHENE™. To pierwszy, dwuwymiarowy kryształ, zapewniający wyjątkowe właściwości. Jest on najcieńszym i najlżejszym materiałem, jaki do tej pory wynaleziono. GRAPHENE™ to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy od stali - głównie dlatego stał się filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą tworzą doskonałą kombinację i zapewniają pełną kontrolę w każdej sytuacji.
Cechy:

Technologia ERA 3.0 - kombinacja technologii, kształtu i geometrii, przekładająca się na sterowanie bez wysiłku i uniwersalności narty w miękkim śniegu
GRAPHENE™
Super Lekka Dystrybucja Wagi -
Ślizg UHM C, struktura Race - najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury
Konstrukcja Superlite Sandwich Cap
Kobiecy Camber
Allride Rocker

Prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Nie chodzi tu o bezbłędność, piękno, czy sprawność. Chodzi o wyrażenie siebie, a nie imponowanie innym. Wiara przenosi góry, zaufanie jeździ na nartach - od świtu do zmierzchu. Jakąkolwiek wybierasz linię, cokolwiek Cię ogranicza. Odpowiedni sprzęt zmieni złą pogodę w słoneczny dzień, a dzień "nieukładających się włosów" i "na nic nie mam ochoty" w dzień wyśmienitych szusów.

 

LIBRA - KOBIECA BUDOWA NART

Inżynierowie marki HEAD włożyli dużo pracy, aby dostarczyć narty dopasowane do kobiecych potrzeb i anatomii. Oprócz wykorzystania unikalnych materiałów, przy tworzeniu serii WOMEN skupiono się na trzech aspektach: wadze, balansie oraz kontroli.
LEKKOŚĆ
WYKORZYSTANIE NAJNOWSZYCH, NAJLŻEJSZYCH I NAJMOCNIEJSZYCH MATERIAŁÓW. Od lat marka HEAD pozostaje liderem technologii narciarskich. Z dumą przedstawiamy GRAPHENE™ - nieporównywalnie lekki, niewiarygodnie mocny materiał. Warstwy GRAPHENE™, o grubości pojedynczego atomu, powodują, że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, GRAPHENE™ pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram, co w niektórych przypadkach stanowi redukcję wagi o 20%.