Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Head Monster 83 +Attack 13 2017

4325
Producent: Head
Dostępność:
Mało Mało
  • Rozmiar:
  • Smarowanie:
2 399,00 zł1 449,00 zł

Narty Monster 83 dla ekspertów i zaawansowanych narciarzy to Dr Jekyll i Mr Hyde w grupie nart Monster. Precyzyjne i stabilne w ciętych skrętach na przygotowanej tracie, potrafią też dominować poza trasą na stromym i w miękkim śniegu. Dziób z 20% rockerem daje unoszenie w puchu i łatwą inicjację skrętu, podczas gdy wytrzymała i lekka konstrukcja WC Sandwich Cap wzmocniona Graphenem i Titanalem zapewnia zwinność i wyjątkowe oddawanie energii.

WORLD CUP SANDWICH CAP CONSTRUCTION

Konstrukcja sandwich z drewnianym rdzeniem i warstwami Titanalu łączy w sobie szybką reakcję laminowanego pionowo rdzenia drewnianego z kontrolą zapewnioną przez Titanal. Zaokrąglona górna warstwa zapewnia dłuższą żywotność.

Allride:

Profesjonalizm matką postępu. Każdego roku doświadczeni narciarze freeride odkrywają nowe tereny, a zawodnicy jeżdżą szybciej na wyspecjalizowanym sprzęcie. Z drugiej strony, profesjonalizm zabija wolność. Wolność do podejmowania decyzji czy zjedziesz po trasie czy poza nią. Wolność czy jechać skrętem gigantowym czy zboczyć na dziewiczy kuluar. Wolność do tego ostatniego zjazdu na pełnej prędkości gdy słońce zachodzi poza szczytami, które właśnie pokonałeś.

 

 

 

PROMIEŃ 18m / 177 cm
TALIOWANIE 25-83-110
DŁUGOŚĆ 177 
WIĄZANIE Attack 13
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9  10

 

 

montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis