NARTY POTESTOWE HEAD INTEGRALE 600 2015 [AK04]

Producent: Head
Dostępność:
Jest Jest
  • Długość :
WYSYŁKA GRATIS
1 499,00 zł849,00 zł

Potestowe narty Head są w stanie bardzo dobrym jak widać na załączonych zdjęciach, narty wygladaja jak nowe. Na nartach niewielkie rysy i zarysowania . Ślizg w stanie bardzo dobrym. Zdjęcia pokazują dokładnie tą nartę do sprzedania z wiązaniem Head PR 11.
Jeżeli jesteś narciarzem, który czerpie radość z prostej, codziennej jazdy, to narty Head Integrale 600 powinny przykuć Twoją uwagę. Optymalny promień skrętu pozwala wykonać manewr delikatnie lub agresywnie, w zależności od naszego ruchu. Drewniany rdzeń narty zapewnia trwałość i sprężystość konstrukcji.
Narty wykonane w pionierskiej technologii ERA 3.0, która pozwala na łatwe zainicjowanie i płynne wykonanie skrętu oraz zwiększa stabilność jednocześnie redukując do absolutnego minimum nieprzyjemne wibracje dziobu. ERA 3.0 to gwarancja komfortowej i wygodnej jazdy, uniwersalności oraz solidnej konstrukcji. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!
Wiązania Head PR11 zaprojektowane aby sprostać wymaganiom każdego narciarza: od amatora do profesjonalisty. Head PR11 to przede wszystkim:
łatwość obsługi
maksymalna elastyczność
perfekcyjna skuteczność wypięcia, a jednocześnie stabilność
wytrzymałość

 

Specyfikacja techniczna:
PROMIEŃ 13 m / 170 cm
TALIOWANIE 127/74/110 (dla dł. 170 cm)
DŁUGOŚĆ 170 cm 
WIĄZANIE HEAD RS 11

 

 

Długość: 170 cm.