Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Narty Śladowe Fischer My Style Mystique 2016 + Touring Classic NIS

4522
Producent: Fischer
Kod producenta: N346121
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: Natychmiast
  • Rozmiar:
WYSYŁKA GRATIS

Solidna narty z grupy Cruiser oferuje stabilność i bezpieczeństwo podczas podbiegów. Postęp w osiągnięciach gwarantowany.

Fischer Mystique to wszechstronne narty śladowe do jazdy sportowo-rekreacyjnej. Narty bardzo dobrze sprawdzą się na nieprzygotowanych trasach - leśnych drogach czy łąkach, ale również "zmieszczą się" na tradycyjnej trasie do narciarstwa biegowego.  Wyposażone w łuskę. Konstrukcja Air Tec / Air Channel.

Świeże powietrze w połączeniu z aktywnością fizyczną to sprawdzony sposób na dobre samopoczucie i życie w zdrowiu. Takie skutki przynosić powinno uprawianie sportów. Bieganie na jednych z najlżejszych na świecie nart bezsprzecznie zalicza się do takich właśnie sportów. W konstrukcji wspomnianych nart zastosowano ślizgi identyczne do tych, które posiadają modele ścigające się na trasach pucharu świata, dzięki czemu narty - w każdych warunkach - suną po śniegu płynnie i gładko.WAGA / DŁ 1.370g / M
TALIOWANIE 45/50/45
DŁUGOŚĆ S 164cm
WIĄZANIE AUTO TOURING CLASSIC NIS NNN
ZAAWANSOWANIE   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 
 

                                                                                                                                                              TECHNOLOGIE :

 
WYKOŃCZENIE ŚLIZGU
ULTRA TUNING
Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.
 
KONSTRUKCJA
WIDE BODY TECHNOLOGY
Technologia budowy narty biegowej do stylu klasycznego polegająca na poszerzeniu narty w strefie pod stopą. Daje to lepsze oparcie i większą stabilność nogi przy podbiegach, jednocześnie minimalizując wysiłek. Mimo zwiększenia powierzchni narty udało się utrzymać niewielką wagę sprzętu.
KONSTRUKCJA
RENTAL TAIL PROTECTOR
Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.
KRAWĘDZIE
POWER LAYER
0,2 mm grubości, ekstremalnie lekki, zastosowany na całej powierzchni laminat zawierający naturalne włókna i żywicę dla zauważalnej redukcji wagi narty.
RDZENIE
AIR CHANNEL
Technologia stosowana w konstrukcji rdzeni polegająca na połączeniu kanałów powietrznych z włóknem szklanym. Rdzenie wykonane w tej technologii są o wiele lżejsze, bardziej wytrzymałe i lepiej rozkładają siły nacisku w porównaniu z rdzeniami drewnianymi.
ŁUSKA
VARIO CROWN
Nowa generacja technologii wykonania łuski:kombinacja łuski Single, Double i Gliding skutecznie przenosi siły i optymalizuje właściwości poślizgu. Single i Double Crown przenoszą bezpośrednio i w pełni moc odbicia, a nowe Gliding Crown -odcinki o zaokrąglonym profilu- gwarantują maksymalnie łatwy poślizg. Uniwersalność w użyciu w każdych warunkach śnieżnych jest możliwa dzięki optymalizacji elementów odpowiedzialnych za podejścia i ześlizg.