Kategorie

DostawaWszystkie produkty wysyłamy kurierem GLS.

Raty

CA RATY
Rękawice narciarskie Fischer Sport 2016

1253
Producent: Fischer
Kod producenta: G30215
Dostępność:
Mało Mało
Czas realizacji: 24 h
  • Kolor :
  • Rozmiar :
WYSYŁKA GRATIS
299,00 zł209,00 zł
Rękawice narciarskie firmy Fischer. Design w sztandarowych kolorach Fischera. Od strony dłoni wszyty materiał ułatwiający uchwyt. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wodoodporne. Wyposażone w Aqua Shield.

Materiał: 100% PA.

Rękawice są wykonane z materiałów Fischera zwanych "FUNCTIONAL FABRICS". Są to materiały gwarantujące dużą wygodę i najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Oznacza to: wodoodporne, wiatroodporne, oddychające oraz szybkoschnące materiały zapewniające trzymanie odpowiedniej temperatury ciała i suchą skórę cały dzień.

Specyfikacja Fischer Functional Fabrics:

- WATERPROOF - Dla pełnej ochrony w każdych warunkach pogodowych. Membrana "Triple-F" utrzymuje ciało ciepłe i suche oraz zapewnia, że odzież jest przyjemna w noszeniu. Materiał odprowadza wilgoć, nawet w warunkach bardzo trudnych, podczas gdy w pełni uszczelnione szwy dają pewność, że z zewnątrz wilgoć nie może przeniknąć.

- BREATHABLE - specjalnie dla komfortu twojej skóry. Technologia "Triple-F" umożliwia transport wilgoci na zewnątrz oraz zapobiega dostawaniu się wody do środka.

- WINDPROOF - Niezawodna ochrona przed wiatrem i zimnem. Membrana "Triple-F" oznacza materiał wiatroszczelny, który chroni organizm przed przemarznięciem, gwarantując jednocześnie oddychalność. Ciało pozostaje przyjemnie ciepłe i suche przez cały dzień.