Buty narciarskie Atomic Hawx Magna 80X W

ID: J0841

[sprawdź opinie]

  • Producent: Atomic
  • Kod prod.: 5014600
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h

Kod prod: 5014600

  • 1 099,00 zł 729,00 zł
  • oszczędzasz 370 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Hawx'y to jedne z najpopularniejszych butów dla średnio zaawansowanych narciarzy swoją pozycję na rynku zyskały dzięki doskonałemu dopasowaniu i wyczuciu jakie oferują. Hawx Magna to nowa seria butów, które posiadają te same cechy a dzięki zastosowaniu skorupy 102mm dają jeszcze więcej miejsca w środku. Technologia Memory Fit zapewnia doskonałe dopasowanie do indywidualnego kształtu stopy a unikalny kształt i przemyślana konstrukcja, sprawiają że buty łatwo się zakłada i zdejmuje. Na uwagę zasługuje także fakt, że są to najlżejsze buty w swojej klasie.

Idealne dopasowanie butów do rozmiaru i objętości stopy
Możliwośc dostosowania butów do zmieniających się objętości stopy (grube skarpety, opuchnięte i zmęczone stopy, system grzewczy itp.)
Zastosowanie liftera w sytuacji, gdy buty nadmiernie się rozbiją (zmniejszenie rozmiaru)
Łatwiejszy dobór butów przy zakupie na odległość (2 rozmiary w jednym bucie)

But wewnętrzny wyposażono w elementy wykonane z ociepliny 3M™ Thinsulate™, która dzięki swym unikalnym właściwościom pozwala zachować ciepło w najbardziej nawet ekstremalnych warunkach.


Technologia termoformowania pozwala dopasować buta do indywidualnego kształtu stopy. Proces jest szybki i nie grozi uszkodzeniem buta a dzięki zastosowaniu specjalnego komponentu memolink pozwala dopasować buta znacznie dokładniej niż było to możliwe w przeszłości. 

 

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!