Buty narciarskie Fischer Progressor 11 2016 Vacuum Full Fit

ID: J0302

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U08315
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: 24h
  • 1 849,00 zł 999,00 zł
  • oszczędzasz 850 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Buty, które doskonale sprawdzą się podczas dynamicznej jazdy carvingowej. Dostępne w neutralnych kolorach, dobrze pasują do większości modeli nart.  Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Dzięki systemowi Rapid Slide zakładanie buta przestanie być "zmorą" nawet na stoku w ekstremalnych warunkach. Regulowany spojler pozwoli dostosować się nam do warunków panujących na stoku. Aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termiczną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 110 pozwoli wykorzystać potencjał twoich nart - zapewni bardzo dobre trzymanie stopy jednocześnie nie "męcząc" ich jak buty z serii racowych o flexie powyżej 110.

Idealny komplet z nartami typu Progressor, Viron, Motive oraz nartami z serii Race. Buty dzięki neutralnym kolorom tworzą również bardzo dobry komplet z nartami Atomica, Head'a, Rossignola i innych renomowanych firm.


FLEX 110
SZEROKOŚĆ 95- 105 MM
WKŁADKA PROGRESSOR VACUUM
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ
dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!