Buty narciarskie Fischer RC PRO 100 Black 2018

ID: J0296

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U08616
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 72h
  • 1 189,00 zł 649,00 zł
  • oszczędzasz 540 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

RC PRO 100 Thermoshape to wyjątkowo wygodne buty o przyjaznym fleksie, ale wciąż z wysokimi osiągami zapisanymi w genach: botek wewnętrzny z Active Fit Zones odpowiedzialnymi za komfort noszenia i nadzwyczajny przekaz sił. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Dzięki systemowi Rapid Slide zakładanie buta przestanie być "zmorą" nawet na stoku w ekstremalnych warunkach. Regulowany spojler pozwoli dostosować się nam do warunków panujących na stoku. Aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termoformowalną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 100 pozwoli wykorzystać potencjał twoich nart - zapewni bardzo dobre trzymanie stopy jednocześnie nie "męcząc" ich jak buty z serii racowych o flexie powyżej 110.

Idealny komplet z nartami typu Progressor oraz nartami z serii Race. Buty dzięki neutralnym kolorom tworzą również bardzo dobry komplet z nartami Atomica, Head'a, Rossignola i innych renomowanych firm.

Specyfikacja techniczna:

FLEX 100
SZEROKOŚĆ 100 MM
WKŁADKA ACTIVE FIT ZONE - SOFT
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!