Buty narciarskie Fischer RC PRO 110 2019

ID: P0153

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U31218
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: do 72h
  • 1 029,00 zł 689,00 zł
  • oszczędzasz 340 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

RC PRO X 110 Thermoshape to wyjątkowo wygodne buty o przyjaznym fleksie, ale wciąż z wysokimi osiągami zapisanymi w genach: botek wewnętrzny z Active Fit Zones odpowiedzialnymi za komfort noszenia i nadzwyczajny przekaz sił. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Dzięki systemowi Rapid Slide zakładanie buta przestanie być "zmorą" nawet na stoku w ekstremalnych warunkach. Aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termo formowalną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 110 pozwoli wykorzystać potencjał twoich nart - zapewni bardzo dobre trzymanie stopy jednocześnie nie "męcząc" ich jak buty z serii racowych o flexie powyżej 110.

Idealny komplet z nartami typu Progressor oraz nartami z serii RC4 Fischer'a . Buty dzięki neutralnym kolorom tworzą również bardzo dobry komplet z nartami Atomica, Head'a, Rossignola i innych renomowanych firm.
 

SPECYFIKACJA:

FLEX 110
SZEROKOŚĆ 100 mm
BOTEK WEWNĘTRZNY ACTIVE FIT ZONE - SOFT
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ


dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!