Buty narciarskie Fischer My RC PRO 90 PV 2018

ID: J0075

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U15317
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • 1 299,00 zł 849,00 zł
  • oszczędzasz 450 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

 
My RC Pro 90 w wersji Powered by Vacuum to idealne rozwiązanie dla Pań poszukujących komfortu. Botki AFZ oferują wysoki poziom wygody i izolacji. Unikalny system klamer ułatwia zakładanie.
 
Termo formowalny botek wewnętrzny może być optymalnie dostosowany do twoich potrzeb, które wynikają z budowy Twoich stóp. Koncepcja, nad którą pracował cały zastęp specjalistów, gwarantuje Ci, że nie będziesz chciała zmienić tych butów na inne. Konstrukcja tych butów jest stworzona na potrzeby Pań.

Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni.

Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki!

SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

 
 
Specyfikacja techniczna:

 
FLEX 90
SZEROKOŚĆ 100mm +5mm
WKŁADKA AFZ - medium
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ

 

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!