Buty narciarskie Fischer RC4 130 LV Vacuum GW 2024

ID: U05123

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U05123
  • Dostępność: Brak Brak

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer RC4 130 LV to buty wyścigowe stworzone we współpracy ze sportowcami z Pucharu Świata, co stanowi gwarancję doskonałej jakości i wydajności. Buty te wyposażone są w wiele innowacyjnych technologii, które zapewniają nie tylko doskonałe trzymanie i kontrolę podczas jazdy, ale również wygodę podczas użytkowania.

RC4 130 LV zostały wyposażone w specjalną technologię, która zapewnia stały flex buta bez względu na temperaturę otoczenia. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się o to, jak temperatura wpłynie na funkcjonalność buta, a może skupić się wyłącznie na swojej jeździe.

Jedną z kluczowych cech tych butów jest również ekskluzywny but wewnętrzny iFZ Liner, który zapewnia wygodę i komfort użytkowania. But wewnętrzny ten został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wygodę i precyzyjne trzymanie stopy. Co więcej, but wewnętrzny ten posiada możliwość przymocowania wkładek, dzięki czemu użytkownik może osiągnąć jeszcze lepsze dopasowanie buta do swojej stopy, co przekłada się na jeszcze większą wygodę i odczucie podczas jazdy.

Buty Fischer RC4 130 LV to zatem idealny wybór dla zaawansowanych narciarzy, którzy poszukują butów wyścigowych o najwyższej jakości, doskonałych właściwościach i wygodzie użytkowania. Dzięki zaawansowanym technologiom zastosowanym w tych butach, użytkownik może być pewny, że osiągnie najlepsze wyniki na trasie, jednocześnie ciesząc się komfortem i wygodą podczas jazdy.

Seria butów narciarskich RC4 została zaprojektowana przy współpracy ekspertów Fischera z najlepszymi zawodnikami Pucharu Świata. W ten sposób powstały buty narciarskie dzięki którym każdy precyzyjny skręt "wycinany" jest z jeszcze większą przyjemnością. Kompozyt z którego została wykonana skorupa, dzięki swojej plastyczności, idealnie współgra z nartą w każdej fazie skrętu. W efekcie daje to dużo lepszy przekaz energii. Technologia Vacuum pozwala dopasować zarówno skorupę jak i but wewnętrzny do indywidualnego kształtu każdej stopy.

Seniorskie buty Fischer'a zostały wyposażone w system Multilast. Dzięki Multilast dostajemy łatwy i prosty sposób na znalezienie odpowiedniego dla siebie buta w danym segmencie kolekcji. System składa się z 4 szerokości. Z oznaczeniami odpowiednio na małą objętość w śródstopiu (LV), średnią (MV) i dużą (HV). Ostatnie oznaczenie RV - oznacza dopasowanie race'owe i nie dotyczy segmentu cywilnego.

SPECYFIKACJA
FLEX 130
SZEROKOŚĆ 98 mm / 26.5
WAGA 1800 g
BOTEK WEWNĘTRZNY RC4 LV Performance
PRODUKOWANE ROZMIARY 25.5/26.5 ... 29.5
MATERIAŁ - SKORUPA VACUUM

 

TECHNOLOGIE

VACUUM FIT
Idealne dopasowanie w temperaturze 80 ° C do anatomii stopy dla bezpośredniego sterowania impulsami i lepszego odbicia dzięki większej elastyczności. Większa stabilność temperatury i 15% mniejsza waga.

IFZ LINER
Materiał zewnętrzny na rzepy w obszarze pięty i kostki umożliwia przymocowanie wkładek dopasowujących na rzepy w celu zmniejszenia punktów nacisku lub zwiększenia trzymania pięty.

ADJUSTABLE FORWARD LEAN
Nowo opracowany mechanizm pozwala na łatwą regulację pochylenia do przodu o 3°. Bardziej wyprostowane ustawienie 13-14° to bardziej neutralna, zorientowana na wygodę postawa; kąt 16-17° jest lepiej dostosowany do bardziej agresywnego stylu jazdy na nartach.

GRIPWALK SOLE
Podeszwy GripWalk® (ISO 23223) oferują użytkownikom najwyższy komfort naturalnego chodzenia, bezpieczeństwo na śliskim terenie i wydajność narciarską. Jest to możliwe dzięki wyraźnemu, zaokrąglonemu kształtowi i wypukłemu profilowi zbudowanemu z kopolimerowego materiału gumowego.

PHATT MAXX STRAP
Pasek o szerokości 50 mm poprawia transfer energii i rozkład nacisku na mankiet i język wyściółki.

FISCHER SCAN-FIT LAST
Aplikacja pozwala na anatomiczne dopasowanie, które zapewnia zwiększony transfer mocy i kontrolę.

GRINDABLE BOOTBOARD
Specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić łatwą modyfikację wysokości i kąta nachylenia bootboardu. Wgłębienia na powierzchni deski stanowią punkt odniesienia, dzięki czemu monterzy mogą kontrolować i standaryzować swoją pracę.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!