Buty narciarskie Fischer RC4 PRO LV GW 2024

ID: U05023

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U05023
  • Dostępność: Brak Brak

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Buty narciarskie RC4 PRO LV 2024 to absolutna nowość na rynku, stworzona z myślą o zaawansowanych narciarzach, którzy poszukują buta, który zapewni im maksymalne trzymanie podczas jazdy. Buty te są przeznaczone do kompleksowego indywidualnego formowania, co pozwala na dopasowanie ich do każdego unikalnego kształtu nóg i stóp, zapewniając tym samym doskonały komfort i kontrolę podczas jazdy.

Co więcej, buty narciarskie RC4 PRO LV 2024 wyróżniają się węższym kształtem, co przyciąga uwagę zaawansowanych miłośników sportów zimowych. Charakterystyczny but wewnętrzny jest gotowy do termicznego dopasowania, co oznacza, że można go formować w taki sposób, aby idealnie pasował do stopy.

Nie tylko funkcjonalność, ale również design tych butów narciarskich przyciąga uwagę. Ich sportowy wygląd oraz żywe kolory sprawiają, że z pewnością nie przejdą one niezauważone. Dodatkowo, buty te wyposażone są w podeszwy GripWalk, co znacznie poprawia komfort chodzenia i zapewnia większą przyczepność, co jest niezwykle istotne zarówno podczas wchodzenia na stok, jak i podczas schodzenia.

Wszystkie te cechy czynią buty narciarskie RC4 PRO LV 2024 doskonałym wyborem dla zaawansowanych narciarzy, którzy szukają buta, który zapewni im doskonałe trzymanie i kontrolę podczas jazdy, jednocześnie zapewniając wysoki komfort i funkcjonalność.

Seria butów narciarskich RC4 została zaprojektowana przy współpracy ekspertów Fischera z najlepszymi zawodnikami Pucharu Świata. W ten sposób powstały buty narciarskie dzięki którym każdy precyzyjny skręt "wycinany" jest z jeszcze większą przyjemnością. Kompozyt z którego została wykonana skorupa, dzięki swojej plastyczności, idealnie współgra z nartą w każdej fazie skrętu. W efekcie daje to dużo lepszy przekaz energii.

Seniorskie buty Fischer'a zostały wyposażone w system Multilast. Dzięki Multilast dostajemy łatwy i prosty sposób na znalezienie odpowiedniego dla siebie buta w danym segmencie kolekcji. System składa się z 4 szerokości. Z oznaczeniami odpowiednio na małą objętość w śródstopiu (LV), średnią (MV) i dużą (HV). Ostatnie oznaczenie RV - oznacza dopasowanie race'owe i nie dotyczy segmentu cywilnego.

SPECYFIKACJA
FLEX 140
SZEROKOŚĆ 98 mm / 26.5
WAGA 2090 g
BOTEK WEWNĘTRZNY ZipFit RC4 LV
PRODUKOWANE ROZMIARY 22.5/23.5 ... 29.5
MATERIAŁ - SKORUPA TPU

 

TECHNOLOGIE

RC4 ZIPFIT INNERBOOT
Skoncentrowany na dostarczaniu trwałej, bezkompromisowej wydajności z dynamiczną regulacją. Neoprenowa wyściółka Merino zapewnia ciepło stopom. Automatycznie dodaje co najmniej 10 punktów flexu sztywności.

CARBONFUSED CUFF - ALPINE
Mankiet z TPU wzmocniony włóknem węglowym dla większej stabilności i sztywniejszego flexu. Najlepsze z najlepszych dla narciarzy, którzy wymagają najwyższej wydajności.

ADJUSTABLE FORWARD LEAN
Nowo opracowany mechanizm pozwala na łatwą regulację pochylenia do przodu o 3°. Bardziej wyprostowane ustawienie 13-14° to bardziej neutralna, zorientowana na wygodę postawa; kąt 16-17° jest lepiej dostosowany do bardziej agresywnego stylu jazdy na nartach.

GRIPWALK SOLE
Podeszwy GripWalk® (ISO 23223) oferują użytkownikom najwyższy komfort naturalnego chodzenia, bezpieczeństwo na śliskim terenie i wydajność narciarską. Jest to możliwe dzięki wyraźnemu, zaokrąglonemu kształtowi i wypukłemu profilowi zbudowanemu z kopolimerowego materiału gumowego.

PHATT MAXX STRAP
Pasek o szerokości 50 mm poprawia transfer energii i rozkład nacisku na mankiet i język wyściółki.

FISCHER SCAN-FIT LAST
Aplikacja pozwala na anatomiczne dopasowanie, które zapewnia zwiększony transfer mocy i kontrolę.

GRINDABLE BOOTBOARD
Specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić łatwą modyfikację wysokości i kąta nachylenia bootboardu. Wgłębienia na powierzchni deski stanowią punkt odniesienia, dzięki czemu monterzy mogą kontrolować i standaryzować swoją pracę.

TPU CUFF & SHELL 
Materiał Thermoshape Poliuretan (TPU) oferuje doskonałą amortyzację butów narciarskich w porównaniu z mieszankami poliamidu lub polipropylenu. TPU zapewnia fenomenalne wrażenia narciarskie dzięki charakterystyce odbicia i transferu energii. ZoneFit i możliwość formowania próżniowego w temperaturze 120° C.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!