Buty narciarskie Head Advant Edge 105 Yellow

ID: A0210

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 608113
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 72h
  • 1 250,00 zł 599,00 zł
  • oszczędzasz 651 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Wszechstronny Advant Edge 105 to komfortowy ale precyzyjny but stworzony by lepiej jeździć przy mniejszym wysiłku. Kluczem do sukcesu jest nasza wyjątkowa konstrukcja Advant Edge, a więc jej 3 podstawowe technologie: Hi-Top Tech, Duo Flex oraz Control Frame. Ich zastosowanie zapewni bezpośredni i zwiększony przekaz energii narciarza na narty, wyjątkowy balans i kontrolę podczas skrętów oraz doskonałe wsparcie. Oprócz tego wyposażyliśmy go w pełni formowalnego buta wewnętrznego Perfect Fit oraz skorupę FormFit by komfort i trzymanie stopy były idealne, jak również regulację flexu pozwalającą na dopasowanie do indywidualnych preferencji. W skrócie - precyzja kierowania nartą przy minimalnym wysiłku.

Lepsza jazda przy mniejszym wysiłku
Konstrukcja butów HEAD opiera się na założeniu i dążeniu do tego, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza, łatwiejsza i wymagała mniej energii. Stało się to możliwe dzięki uzyskaniu bardziej naturalnej, centralnej i zrównoważonej pozycji, która w połączeniu z taką konstrukcją zwiększa transfer energii na nartę.

HI-TOP TECH
Natychmiastowy transfer energii z ciała na nartę, ułatwiający kontrolę nart.

DUO FLEX
Duo Flex zapewnia jednocześnie progresywny i reaktywny flex co z kolei umożliwia płynne i absolutnie pewne prowadzenie nart.

FROM FIT
System 100% dopasowania skorupy buta. Nowe tworzywo FormFit z Graphene zapewnia długotrwały efekt indywidualnego dopasowania.
Nowa formuła tworzyw FormFit zapewnia długotrwały efekt indywidualnego dopasowania dla doskonałego komfortu, poprawionego balansu oraz zwiększonej kontroli.

PERFECT FIT
Perfect Fit to rewolucyjny system, który umożliwia dopasowanie butów HEAD zarówno pod względem komfortu jak i precyzji prowadzenia nart. Specjalna konstrukcja 3D została zaprojektowana w celu zapewnia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.

SPECYFIKACJA:

FLEX 105 / 95
SZEROKOŚĆ 102  (26,5)
BOTEK WEWNĘTRZNY Perfect Fit HD 
ROZMIARY 250...-...305
MATERIAŁ - SKORUPA 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, 2 klamry z podwójną siłą dopięcia


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!