Buty narciarskie Head Advant Edge 105 Yellow

ID: A0210

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 608113
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 72h
  • 1 250,00 zł 599,00 zł
  • oszczędzasz 651 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Wszechstronny Head Advant Edge 105 to komfortowy ale precyzyjny but stworzony by lepiej jeździć przy mniejszym wysiłku. Kluczem do sukcesu jest nasza wyjątkowa konstrukcja Advant Edge, a więc jej 3 podstawowe technologie: Hi-Top Tech, Duo Flex oraz Control Frame. Ich zastosowanie zapewni bezpośredni i zwiększony przekaz energii narciarza na narty, wyjątkowy balans i kontrolę podczas skrętów oraz doskonałe wsparcie. Oprócz tego wyposażyliśmy go w pełni formowalnego buta wewnętrznego Perfect Fit oraz skorupę FormFit by komfort i trzymanie stopy były idealne, jak również regulację flexu pozwalającą na dopasowanie do indywidualnych preferencji. W skrócie - precyzja kierowania nartą przy minimalnym wysiłku.

Konstrukcja butów HEAD opiera się na założeniu i dążeniu do tego, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza, łatwiejsza i wymagała mniej energii. Stało się to możliwe dzięki uzyskaniu bardziej naturalnej, centralnej i zrównoważonej pozycji, która w połączeniu z taką konstrukcją zwiększa transfer energii na nartę.

SPECYFIKACJA:
FLEX 105 / 95 (regulowany)
SZEROKOŚĆ 102  (26,5)
BOTEK WEWNĘTRZNY Perfect Fit HD 
PRODUKOWANE ROZMIARY 25,0/25,5...30,5
MATERIAŁ - SKORUPA SL, 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, 2 klamry z podwójną siłą dopięcia

TECHNLOGIE:
from_fit

FORM FIT
System 100%, termicznego dopasowania skorupy - potrzebujesz więcej komfortu, indywidualne cechy twojej stopy wymagają korekty skorupy buta - tworzywo FormFit daje taką możliwość jednocześnie zapewniając długotrwały efekt.

perfect_fit

Perfect Fit
To rewolucyjny system termicznego dopasowania buta wewnętrznego, który umożliwia dopasowanie butów HEAD zarówno pod względem komfortu jak i precyzji prowadzenia nart. Specjalna konstrukcja 3D została zaprojektowana w celu zapewnia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.

hi_top

HI-TOP TECH
Natychmiastowy transfer energii z ciała na nartę, ułatwiający kontrolę nart.

duo_flex

DUOFLEX
Duo Flex zapewnia jednocześnie progresywny i reaktywny flex co z kolei umożliwia płynne i absolutnie pewne prowadzenie nart.

BI-INJECTION CONTROL FRAME
Skorupa buta wykonana w technologii wielowtryskowej, optymalizująca zakładanie, trzymanie stopy, komfort oraz przekaz energii.

KLAMRY DOUBLE POWER
Opatentowany, ergonomiczny uchwyt Double Power zwiększa dźwignię klamry o 50%, oraz zmniejsza o połowę siłę potrzebną do zapięcia klamry.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!