Buty narciarskie damskie Head Advant Edge 75 W R

ID: 609655#245

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 609655
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 24h
  • 890,00 zł 599,00 zł
  • oszczędzasz 291 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Head Advant Edge 75 W R to damski but dla średnio-zaawansowanych. Dzięki specjalnej konstrukcji skorupy jego założenie jest banalnie proste, a ponadto idealnie obejmuje łydkę. But wewnętrzny został wykończony miękkim materiałem i zapewnia odpowiednią temperaturę. Anatomiczne i perfekcyjne dopasowanie do stopy zabezpiecza przed punktami ucisku i zapewnia naturalny komfort. W skrócie: komfortowe arcydzieło wyposażone w sprawdzoną zaawansowaną technologię. 

Konstrukcja Hi-Top Tech sprawia, iż noga i skorupa buta stanowią jedność, rezultat - lepsza jazda przy mniejszym wysiłku. Cenna energia, którą wkładasz w jazdę jest bezpośrednio przenoszona na narty z maksymalną kontrolą. Ponadto wspiera Cię technologia Duo Flex. Jeżeli użyjesz dużo siły but stanie się sztywniejszy, jeżeli mniej będzie reaktywny choć elastyczny. Dzięki temu Twoje skręty będą doskonalsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Konstrukcja butów HEAD opiera się na założeniu i dążeniu do tego, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza, łatwiejsza i wymagała mniej energii. Stało się to możliwe dzięki uzyskaniu bardziej naturalnej, centralnej i zrównoważonej pozycji, która w połączeniu z taką konstrukcją zwiększa transfer energii na nartę.

SPECYFIKACJA:
FLEX 75
SZEROKOŚĆ 102  (26,5)
BOTEK WEWNĘTRZNY Komfortowy damski ułatwiający zakładanie
PRODUKOWANE ROZMIARY 22.0...-...27.5
MATERIAŁ - SKORUPA SL, 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, 1 regulowana zębatka

TECHNLOGIE:
hi_top

HI-TOP TECH
Natychmiastowy transfer energii z ciała na nartę, ułatwiający kontrolę nart.

duo_flex

DUOFLEX
Duo Flex zapewnia jednocześnie progresywny i reaktywny flex co z kolei umożliwia płynne i absolutnie pewne prowadzenie nart.

BI-INJECTION CONTROL FRAME
Skorupa buta wykonana w technologii wielowtryskowej, optymalizująca zakładanie, trzymanie stopy, komfort oraz przekaz energii.

 


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!