Buty narciarskie damskie Head Formula RS 105 W 2022

ID: S1009

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 601118
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 800,00 zł 1 619,00 zł
  • oszczędzasz 181 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Buty Formula RS 105 2022 łączą najlepsze cechy dwóch światów – wysokie osiągi i całodzienny komfort. Zostały oparte na rozwiązaniach zaczerpniętych z zawodniczych modeli Raptor oraz systemie personalizacji chwalonym przez specjalistów od bootfittingu. Wyróżnia je wydłużona przednia część skorupy zapewniającą optymalną ruchomość palców, balans Race ułatwiający jazdę w zrównoważonej pozycji i objętość 98 mm. Formula RS 105 mają regulowany flex (od 115 do 105), podwójnie regulowaną damską cholewkę oraz cztery niskoprofilowe klamry z mikroregulacją. But wewnętrzny 3D Pro Formula wyposażono w technologię dopasowania Liquid Fit w obszarze pięty i kostki oraz rzep 35 mm zapewniający precyzyjne trzymanie łydki.

Modele butów narciarskich z serii Formuła zostały zainspirowane sprzętem dla zawodników. Łączą one precyzję i wydajność butów z serii race z niezrównanym komfortem butów z serii performance. Idealne dopasowanie podnosi pełen zestaw technologii takich jak Form Fit, Perfect Fit 3D czy Liquid Fit. Buty z linii Formula występują w dwóch szerokościach (100 i 98 mm) aby perfekcyjnie dopasować buty.

Buty narciarskie Head Formula RS 105 W zostały stworzone specjalnie dla kobiet i są w pełni dostosowane do ich potrzeb. W porównaniu do modeli unisex są niższe oraz węższe w śródstopiu aby idealnie dopasować się do anatomii kobiecej łydki oraz stopy. Istotnym aspektem budowy buta damskiego jest również lepsze "trzymanie" damskiej pięty oraz zazwyczaj większa ilość warstw izolacyjnych. Dodatkowym atutem butów damskich jest również ich szata graficzna.

Liquid Fit to najbardziej wszechstronny i skuteczny system zwiększenia precyzji dopasowania butów narciarskich, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany. Materiał, który zastosowaliśmy zapewnia najbardziej precyzyjne i najszybsze dopasowanie. Jego gęstość gwarantuje perfekcyjne wypełnienie krytycznych miejsc – okolic kostki oraz pięty. Doskonałe, idealne dopasowanie w 10 minut. Materiał można dodać lub zmniejszyć ilość wypełnienia w dowolnym momencie. Zastosowany materiał ma idealną gęstość dzięki temu dopasowanie jest perfekcyjne. 

SPECYFIKACJA
FLEX 105/115
SZEROKOŚĆ 98mm / 26.5
BOTEK WEWNĘTRZNY Wkładka sportowa High Performance
ROZMIARY 23.0/23.5 ... 27.5
KLAMRY 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją

TECHNOLOGIE
liquid_fit

LIQUID FIT
Materiał, który zastosowaliśmy w technologii LIQUID FIT zapewnia najbardziej precyzyjne i najszybsze dopasowanie. Jego gęstość gwarantuje perfekcyjne wypełnienie krytycznych miejsc – okolic kostki oraz pięty. Doskonałe, idealne dopasowanie w 10 minut.

from_fit

FORM FIT
System 100%, termicznego dopasowania skorupy - potrzebujesz więcej komfortu, indywidualne cechy twojej stopy wymagają korekty skorupy buta - tworzywo FormFit daje taką możliwość jednocześnie zapewniając długotrwały efekt.

perfect_fit

PERFECT FIT
To rewolucyjny system termicznego dopasowania buta wewnętrznego, który umożliwia dopasowanie butów HEAD zarówno pod względem komfortu jak i precyzji prowadzenia nart. Specjalna konstrukcja 3D została zaprojektowana w celu zapewnia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.

primaloft

PRIMALOFT
PrimaLoft to bardzo lekki, super oddychający materiał który zapewnia ultra efektywną izolację cieplną.

RACE BALANCE
Kąt rampowy: 4°, pochylenie cholewki 16° (9°)

REGULACJA CHOLEWKI 
Zapewnia bardziej precyzyjne dopasowanie, stabilniejsze połączenie i mniejsze tarcie między cholewką i dolną częścią skorupy.

WYDŁUŻONA KONSTRUKCJA PRZODU BUTÓW I NOWY MATERIAŁ
Poprawia przekaz sił. W połączeniu z nowym poliuretanowym tworzywem zapewnia bardziej progresywny flex, płynną reaktywność i zredukowane wibracje, co przekłada się na lepszą kontrolę.

NISKOPROFILOWE KLAMRY
Oznacza że nie wystają nadmiernie nad obrys buta obniżając możliwość zahaczenia o odzież lub inne rzeczy i zniszczenia klamry.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!