Buty narciarskie Rossignol Allspeed 80 2017

[sprawdź opinie]

  • Producent: Rossignol
  • Kod: RBF2150
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h
  • 1 089,00 zł 689,00 zł
  • oszczędzasz 400 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Model Rossignol ALLSPEED 80 to buty, które odpowiadają indywidualnym potrzebom narciarza. Dopasowanie zwiększa precyzję, dynamikę, wygodę i trzymanie. But wewnętrzny typu OPTISENSOR gwarantuje: wygodę, utrzymanie komfortu cieplnego i dobre trzymanie oraz oparcie stopy.

Flex 80 zapewni idealne proporcje między dobrym trzymaniem stopy, a jednoczesnym komfortem jaki jest potrzebny aby na stoku spędzać długie godziny.


Specyfikacja techniczna:

FLEX 80
SZEROKOŚĆ 102 MM
WKŁADKA OPTILINER
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ


Technologie:

SENSOR BLADE 102 MM
Sensor Blade to nowoczesna, lekka konstrukcja, wzmocniona użebrowaniem w newralgicznych miejscach, do których należą: śródstopie oraz dolne partie cholewki. To precyzyjne rozwiązanie o sportowym i eksperckim chrakterze. To rozwiązanie pozwala na precyzyjne przeniesienie siły i transmisji energii.
OPTISENSOR LINER
OptiSensor Liner to nowoczesne rozwiązanie w obrębie buta wewnętrznego, które zapewnia doskonałe trzymanie stopy. Materiał otula nogę, a w newralgicznych punktach idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. To gwarancja poczucia komfortu, a także precyzja i bezstratne przełożenie sił na narty.
ROCKER SOLE
Pewne podchodzenie i współpraca z wiązaniami zjazdowymi? To możliwe dzięki rozwiązaniu Rocker Sole. Podeszwy zgodne z normą ISO 9523 zapewniają współpracę z wiązaniami tourowymi spełniającymi normę ISO 13992, 9423 WTR oraz z wiązaniami systemu Dual.
 


gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!