Kask narciarski Head Queen White S2

ID: Z0220

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 325007
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 72h
  • Wymiary kasków:
  • XS/S - 52-54 cm
  • M/L - 54-57 cm
  • 630,00 zł 399,00 zł
  • oszczędzasz 231 zł

Potrzebujesz pomocy?

Kask Head Queen z wbudowaną szybą gwarantuje maksymalny komfort i wygodę użytkowania, nie tylko osobom noszącym okulary na co dzień. Kask wyróżnia wysoka funkcjonalność, a także łatwy i przyjemny sposób używania. Osoby korzystające z okularów optycznych najbardziej doceniają taką formę kasku połączoną z wizjerem. Kask Head Queen to wygoda w każdych warunkach atmosferycznych dlatego jazda na nartach czy snowboardzie jest tym bardziej komfortowa. O doskonały komfort dba polarowa, wewnętrzna "czapeczka" beanie liner.

Technologia Queen Visor prezentuje szybę, która chroni przed promieniami UV oraz Anti Fog, specjalna powłoka zapewniająca zminimalizowanie parowanie szyb. Szybki i łatwy w obsłudze system wymiany szyb, a także bardzo szerokie pole widzenia. Dodatkowo w kasku użyto technologię Microshell – to specjalna warstwa poliwęglanu, która owija się wokół dolnej krawędzi kasku, co zapobiega zarysowaniom i wgnieceniom w piance kasku.

Dodatkowo kask Head Queen wyposażony w technologię In Mold - amortyzująca, wewnętrzną warstwę EPS, która wstrzykiwana jest do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość. Zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze. Za idealne dopasowanie kasku do głowy w poziomie dba system Head 2D fit. Obwód regulowany jest za pomocą wygodnego pokrętła i pozwala to na nawet minimalne wprowadzenie zmian w obwodzie.

Kask Head Queen z wymienną, wbudowaną szybą ma wszystko - styl, funkcjonalność i komfort. Ten sportowy, uniwersalny kask, sprawia, że narciarze nie muszą rezygnować z noszenia okularów podczas jazdy na nartach.

SPECYFIKACJA:

SZYBA S2 (VLT 20%)
WYMIENNA SZYBA Tak
WAGA 490 g
PRODUKOWANE ROZMIARY XS/S (52-54) ; M/L (54-57)

 

TECHNOLOGIE:

INMOULD

Ochronny materiał EPS jest wstrzykiwany bezpośrednio pod skorupę kasku. Tworzy lekki hełm o najwyższej odporności na uderzenia. 

THERMAL VENTILATION

Automatyczny system wentylacji, który odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz, nie pozwalając na dostanie się zimnego powietrza do wewnątrz kasku.

BEANIE LINER

Miękki mikropolar idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy użytkownika. Strefy siatkowe odprowadzają ciepło i wilgoć na zewnątrz, a wraz z systemem wentylacji zapewniają przyjemny komfort twojej głowie.

NECKGATOR

To osłona szyi zapewniająca maksimum wygody i ciepła. Dopasowuje się do obwodu szyi narciarza zapewniając największy komfort noszenia.

STANDARD CE

Organizacje uprawnione do testowania produktów pod kątem spełniania europejskich (CE) i amerykańskich (ASTM) norm bezpieczeństwa i przyznawania im świadectw zgodności.

 

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!