Kask Uvex P1us Green Mat 2019

ID: J4122

[sprawdź opinie]

  • Producent: Uvex
  • Kod prod.: 56615371
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h

Kod prod: 56615371

  • 429,00 zł 339,00 zł
  • oszczędzasz 90 zł

Potrzebujesz pomocy?

 

NIEZWYKLE LEKKI KASK UVEX DZIĘKI TECHNOLOGII PLUS

Kask Uvex p1us zapewnia niezwykle wysoki komfort użytkowania dzięki wyjmowanym nausznikom, systemowi Monomatic oraz technologii natural sound system. Ponadto zawarty jest w kasku zamykany system wentylacji, który daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku oraz wyjmowana, antyalergiczna wyściółka, która nadaje się do prania. Ważny element to również technologia Hardshell, dzięki której kask jest bardzo trwały i odporny na uderzenia. Dzięki technologii Plus kask jest niezwykle lekki. Kask dostępny aż w trzech rozmiarach. Do kasku rekomendowane są gogle Downhill 2000 FM o kodzie 55/0/115.

 

Główne zalety kasku p1us:

- Hard Shell Technology - wykonany w najbezpieczniejszej dla użytkownika oraz najbardziej odpornej na uderzenia technologii, dodatkowo umożliwiającej regulację temperatury w kasku dzięki kanałom wentylacyjnym.

- Komfortowe zapięcie Monomatic pod podbródkiem pozwalający na regulacje zapięcia jedną ręką, nawet w założonej rękawicy oraz komfortową, wielostopniową regulację.

- Natural sound system - to specjalna membrana w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w sposób niezakłócony. Dźwięki nie są zniekształcone, jedynie słyszymy je nieco ciszej

- Zamykany system wentylacji - daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku - odpowiedniego chłodzenia lub utrzymywania ciepła w zależności od temperatury na stok

- Wyjmowane nauszniki

- System IAS- jest to system regulacji, który pozwala na optymalną regulację szerokości kasku, dzięki czemu kask będzie idealnie dopasowany w obwodzie

- Posiada antyalergiczną wyjmowaną wyściółkę

- Spełnia normy: EN 1077B / TUV GS

- Waga od 410g

- Produkt niemiecki

- Technologia +  charakteryzująca się niezwykłą lekkością. Kaski tej technologii to najlżejsze kaski marki Uvex

- Zapięcie do gogli- które zabezpiecza gogle przed ześlizgnięciem się i trzyma je pewnie na kasku

- Dostępne 3 rozmiary skorupy

 

Kod produktu: 56/6/153 71

 
NATURAL SOUND SYSTEM

Specjalna membrana w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w sposób niezakłócony. Dźwięki nie są zniekształcone, jedynie słyszymy je ciszej.

TECHNOLOGIA HARDSHELL

Zewnętrzna warstwa kasku kształtowana jest na prasie i nakładana na piankę EPS (siła nacisku prasy łącząca piankę z warstwą zewnętrzną to 420 ton). Takie połączenie, odporna na uderzenia zewnętrzna skorupa, oraz amortyzujące uderzenia wnętrze, zapewnia maksymalną ochronę.

IAS SYSTEM

Prosty system regulacji dla różnych obwodów głowy. Indywidualna i bezstopniowa regulacja, dzięki specjalnemu kółeczku, pozwala za pomocą jednej ręki i z milimetrową precyzją dopasować rozmiar do rozmiaru głowy.

ZAPIĘCIE DO GOGLI

Specjalne zapięcie, dzięki któremu można pewnie przymocować gogle do kasku.

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!