Buty narciarskie Dalbello Panterra 100 GW 2023

ID: D2106004

  • Producent: Dalbello
  • Kod prod.: D2106004
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Dalbello Panterra to absolutnty bestseller! To wysokiej klasy buty typu all mountain przeznaczone dla średniozaawansowanych, zaawansowanych i profesjonalistów.  Lekkie wytrzymałe klamry, język DB Kinetic Tongue, laserowe wykończenie skorupy oraz 100% personalizacji z systemem My Fit to to co wyróżnia Dalbello Panterra. Anatomiczny kształt skorupy, termoformowalny liner oraz skorupa, to klucz do uzyskania idealnego komfortu.

Za wyjątkowy komfort Panterry odpowiada konstrukcja Cabrio - zapewnia ona mocne podparcie stopy dla precyzyjnego i szybkiego poprzecznego przenoszenia sił w kierunku krawędzi nart, zapobiega deformacji szkieletu podczas zginania buta oraz doskonale tłumi drgania. Żadna inna konstrukcja nie oferuje takiej wygody, już przy zakładaniu butów. Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod katem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy. Szerokość buta w strefie palców jest regulowana dzięki przeciwstawnej klamrze w zakresie 102-100mm.

Panterra sprawdzi się przy ostrych zjazdach ale tez i w puchu. Podejścia ułatwia funkcja podchodzenia SKI/HIKE. Buty w programie MY FIT - z termoformowalną skorupą, linerem i anatomicznym kształtem Contour 4. Konstrukcja butów umożliwia zamontowanie nowej podeszwy z bieżnikiem GRIP WALK - zwiększającą przyczepność i umożliwiającą bardziej komfortowe chodzenie w butach narciarskich.

SPECYFIKACJA:

FLEX 100
SZEROKOŚĆ 100-102mm
WAGA 1950g
BOTEK WEWNĘTRZNY MY FIT
SKORUPA IF PERFORMER
PRODUKOWANE ROZMIARY 24.5/25.5 ... 30.5
KLAMRY ALUMINIOWE Z MIKRO I MAKRO REGULACJĄ

 

TECHNOLOGIE:

gripwalk

GRIP WALK
Dobrze wyprofilowana oraz antypoślizgowa podeszwa. Zwiększony komfort podczas chodzenia i naturalne poruszanie się dzięki zakrzywionej, gumowej podeszwie. Brak konieczności regulacji wiązań dostosowanych do standardu Grip Walk.

MY FIT
System umożliwia szybkie spersonalizowanie zarówno wkładki jak i skorupy. Dzięki wstępnie uformowanym kształtom skorupy do anatomii stopy.

INSTANT FIT
But Instant Fit oznacza dokładnie natychmiastowe dopasowanie od pierwszego założenia. Dodatkowo każdy jest termoformowalny w wyznaczonym obszarze.

VARIABLE-VOLUME-FIT
Dzięki zastosowanemu systemowi Variable Volume Fit, but można indywidualnie dopasować do szerokości podbicia od 100 do 102 mm za pomocą pierwszej klamry.

HIKE & RIDE
Po odblokowaniu mechanizmu gwarantowany jest duży zakres ruchów w celu zapewnienia efektywnej wędrówki i wspinaczki.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!