Gogle narciarskie Uvex Downhill 2000 S V White Mirror Silver Variomatic z fotochromem 2022

ID: D2800

  • Producent: Uvex
  • Kod prod.: 5504481030
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 699,90 zł 649,00 zł
  • oszczędzasz 50.9 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Gogle Uvex Downhill 2000 S V w rozmiarze S - specjalnie dla osób o węższych twarzach, dla kobiet a nawet nastolatków! Gogle z szybą Variomatic, która zmienia poziom przyciemnienia w ciągu kilku chwil w zależności od aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród miłośników białego szaleństwa. Szyby z technologią Variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Dodatkowym atutem gogli są podwójne, sferyczne szyby oraz technologia decentred lens, która zapewnia widoczność bez zniekształceń. Ponadto membrana klimatyczna, pojedyncza, welurowa pianka a także antypoślizgowy silikon na gumie zapewniają wysoki komfort użytkowania modelu Downhill 2000 V. Dodatkowym atutem jest także pasek z wypukłym, dużym logiem marki Uvex.

Właściwości:

- Podwójna szyba Variomatic dopasowująca przepuszczalność światła do warunków aktualnie panujących. Można ją stosować zarówno przy bardzo złej pogodzie, jak również przy bardzo dużym nasłonecznieniu.
- Wewnątrz szyby zastosowano filtry UV zapewniające 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC
- Model wyposażony w pojedynczą, welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.
- Pasek gogli wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe, zapobiegające przemieszczaniu się gogli w trakcie używania z kaskiem.
- Podwójne, sferyczne szyby
- Pojedyncza, welurowa pianka- która jest formowana kompresyjnie, wyściela wewnętrzną część gogli, niezwykle delikatna w dotyku
- Membrana klimatyczna- wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz
- Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł

TECHNOLOGIE:

SUPRAVISION ®
Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

DECENTERED LENS
Gogle narciarskie z soczewkami bez zniekształceń od uvex Technologia soczewek decentralnych zapewniająca wyraźne widzenie bez zniekształceń.
Krzywizna i zniekształcenie w polu widzenia mogą łatwo doprowadzić do podrażnienia. Wstrzykiwane, osadzone soczewki uvex zapewniają wyraźny obraz bez zniekształceń.

UV PROTECTION
Filtry absorbujące promieniowanie UV wbudowane bezpośrednio w surowiec chronią siatkówkę w 100% przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm.
Wszystkie soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy.
uv-ex = z wyłączeniem promieniowania ultrafioletowego

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!