Narty damskie Fischer My Aspire 2022 + RS9 GW

ID: C0070

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A30621
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 269,00 zł 999,00 zł
  • oszczędzasz 270 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Poznaj narty Fischer Aspire w nowej odsłonie na sezon 2022. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron i Pro Mtn w nowej wersji dla kobiet. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. Użyte w konstrukcji włókna szklane powodują iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku.

Narty Fischer Aspire wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR PRO. Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta. W poniższej tabeli podane są zakresy regulacji wiązań dla danych długości.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 117-72-99
PROMIEŃ 14.5m / 155 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 140, 150, 155, 160 cm
WAGA 1400g / 155 cm
WIĄZANIE RS9 GW (2.5-9 DIN) / T41021
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

SS EVO
Ewolucja technologii Snake Skin (skóra węża). Powierzchnia nart jest chropowata i posiada fakturę, dzięki czemu narty są jeszcze lepiej zabezpieczone przez zarysowaniami i uszkodzeniami. 

ON PISTE ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

PŁYTA SLR PRO
Nowe, dwuczęściowe rozwiązanie systemowe o minimalnej wadze. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania narta może swobodnie wyginać się podczas jazdy po łuku.

 

Women BMP
Przesunięty środek ciężkości do przodu, dzięki czemu narta jest łatwiejsza do prowadzenia.

Tip Protector
Ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają przed uszkodzeniem i rozwarstwieniem się nart, wpływając znacząco na ich żywotność.AO
Ala O.
Zweryfikowany

Super szybka wysyłka , narty w najlepszej cenie na rynku , na żywo przezentują się pięknie , ma nadzieję ,że na stoku będzie podobnie . Sklep bardzo polecam , dziękuję i pozdrawiam

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!