Narty damskie Fischer My Aspire 2019 + W9 SLR2

ID: P0159

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A30618
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • 1 159,00 zł 749,00 zł
  • oszczędzasz 410 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Poznaj narty Fischer My Aspire w nowej odsłonie na sezon 2019. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron i Pro Mtn w nowej wersji dla kobiet. W sezonie 2018 narty Fischer My Aspire wyposażone są w płytę SLR umożliwiającą bez narzędziową regulację. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku. 

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR 2 . Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej  regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości nartę bez problemu dopasujemy do każdego buta o rozmiarze skorupy od 239 mm do 323 mm przez co narta będzie służyć innym bez konieczności ponownego wiercenia w narcie i przekręcania wiązań. 

Narty Fischer My Aspire wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski z tworzywa sztucznego na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami

  • KURIER GRATIS
  • MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ NA ŻYCZENIE GRATIS
  • KPL RZEP DO SPINANIA NART GRATIS 
  • SMAROWANIE NA GORĄCO NA ŻYCZENIE GRATIS 

 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 114-71-100
PROMIEŃ 13 m/155 cm
DŁUGOŚĆI 140, 145, 150, 155, 160, 165, 170 cm
WIĄZANIE RS 9 SLR2 (Do około 100 kg)
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

technologie nart cruzar 

 

montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratissmarowanie na goraco nart gratis

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!