Narty damskie Fischer Aspire 2020 + My RS 9 GW

ID: K0464

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A30619
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 72h
  • 1 169,00 zł 739,00 zł
  • oszczędzasz 430 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Poznaj narty Fischer My Aspire w nowej odsłonie na sezon 2020. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron i Pro Mtn w nowej wersji dla kobiet. W sezonie 2020 narty Fischer My Aspire wyposażone są w płytę SLR umożliwiającą bez narzędziową regulację. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku.

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR 2 . Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości nartę bez problemu dopasujemy do każdego buta o rozmiarze skorupy od 239 mm do 323 mm przez co narta będzie służyć innym bez konieczności ponownego wiercenia w narcie i przekręcania wiązań.

Narty Fischer My Aspire wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski z tworzywa sztucznego na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami


 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 114-71-100
PROMIEŃ 13m / 155cm
DŁUGOŚĆ 140, 145, 150, 155, 160, 165 cm  
WIĄZANIE My RS 9 GW
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 910

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!