Narty Fischer Elegance My Style +Touring NIS NNN

ID: Z0876

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: N38116
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: do 24h

 

Kod prod: N38116

  • 779,00 zł 579,00 zł
  • oszczędzasz 200 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Idealne na dobry początek. Technologia Wide Body zapewnia optymalną stabilność, natomiast łuska w technologii Vario Crown gwarantuje dynamiczne odbicie i pewne podbiegi.
ULTRA TUNING

Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.

CAMBER CLASSIC MY STYLE

W nartach, w których zastosowano konstrukcję Camber Classic My Style, sztywność i elastyczność dopasowana została do niższej wagi narciarza. Technologia ta sprawia, że odbicie jest łatwiejsze i nie wymaga tak dużego nakładu energii. Narty płynnie suną po śniegu i nie wymykają się spod kontroli.

WIDE BODY TECHNOLOGY

Technologia budowy narty biegowej do stylu klasycznego polegająca na poszerzeniu narty w strefie pod stopą. Daje to lepsze oparcie i większą stabilność nogi przy podbiegach, jednocześnie minimalizując wysiłek. Mimo zwiększenia powierzchni narty udało się utrzymać niewielką wagę sprzętu.

RENTAL TAIL PROTECTOR

Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

POWER LAYER

Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.

AIR CHANNEL

Technologia stosowana w konstrukcji rdzeni polegająca na połączeniu kanałów powietrznych z włóknem szklanym. Rdzenie wykonane w tej technologii są o wiele lżejsze, bardziej wytrzymałe i lepiej rozkładają siły nacisku w porównaniu z rdzeniami drewnianymi.

VARIO CROWN

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

 

 
 
 
Specyfikacja techniczna:
 
 
WAGA / DŁ 1.310g/S
TALIOWANIE 45-50-45
DŁUGOŚĆ XS(164), S(169), M(174)
WIĄZANIE AUTO TOURING CLASSIC NIS NNN
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

 

Narty śladowe dobieramy do wagi użytkownika według poniższej tabelki:

 
WAGA UŻYTKOWNIKA
ROZMIAR NARTY
 
 
 
 
50 - 69 kg
S
 

Wiazania Auto Touring NNN  

Sprawdzona konstrukcja wiązania Auto Touring Classic z szeroką obudową dla doskonałej równowagi w każdych warunkach. Bardzo przyjazny i prosty mechanizm wpięcia buta. Indywidualne dopasowanie dzięki Nordic Integrated System(NIS).

NNN MAXIMUM STABILITY
Szersza płyta wiązania zwiększa powierzchnię styku między butem a wiązaniem. Zapewnia podeszwie buta dodatkowe podparcie, które jest mocno odczuwalne przede wszystkim poprzez poprawę stabilności na narcie.

NNN MAXIMUM CONTROL
Podwójna szyna 'prowadząca' , znacznie zwiększa stabilność i kontrolę. Dzięki temu przekazywanie sił i kontrola nad nartą, szczególnie przy bocznych wychyleniach, jest bardziej zoptymalizowana.

NNN MAXIMUM CONTACT
Zmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie siły. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

NIS FINE TUNING
NIS (Nordic Integrated System) - zalety regulacji. Możliwość przesunięcia wiązania do tyłu i do przodu gwarantuje możliwość przestawienia środka ciężkości do indywidualnych wymagań, a także płynnie dostosować je do stylu jazdy oraz warunków na trasie.

NIS BEST POWER TRANSFER
NIS - bezpieczne połączenie bez śrub. Narta i wiązanie są bezpiecznie zmontowane, wykorzystując opatentowane łączenie, i tworzy integralną całość. Wyjątkowe przenoszenie sił dzięki nieusztywnianiu narty wiązaniem.

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!