Narty Fischer Cruiser +Touring NIS NNN 2017

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod: N31116
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h
  • 719,00 zł 599,00 zł
  • oszczędzasz 120 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

 

Cruiser z grupu Nordic Cruising to prosty krok do zabawy na śniegu: ta solidna i niezwykle stabilna narta jest wyjątkowo wszechstronna. Wyjątkowo dobry wybór dla Ciebie.

ULTRA TUNING

Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.

WIDE BODY TECHNOLOGY

Technologia budowy narty biegowej do stylu klasycznego polegająca na poszerzeniu narty w strefie pod stopą. Daje to lepsze oparcie i większą stabilność nogi przy podbiegach, jednocześnie minimalizując wysiłek. Mimo zwiększenia powierzchni narty udało się utrzymać niewielką wagę sprzętu.

RENTAL TAIL PROTECTOR

Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

POWER LAYER

Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.

AIR CHANNEL BASALITE

Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.

VARIO CROWN

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

 

 

 
 
Specyfikacja techniczna:
 
 
WAGA / DŁ 1.270g/M
TALIOWANIE 45-50-45
DŁUGOŚĆ M(174), L(184), XL(189)
WIĄZANIE AUTO TOURING CLASSIC NIS NNN
ZAAWANSOWANIE 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

 

Wiazania Auto Touring NNN  

Sprawdzona konstrukcja wiązania Auto Touring Classic z szeroką obudową dla doskonałej równowagi w każdych warunkach. Bardzo przyjazny i prosty mechanizm wpięcia buta. Indywidualne dopasowanie dzięki Nordic Integrated System(NIS).

NNN MAXIMUM STABILITY
Szersza płyta wiązania zwiększa powierzchnię styku między butem a wiązaniem. Zapewnia podeszwie buta dodatkowe podparcie, które jest mocno odczuwalne przede wszystkim poprzez poprawę stabilności na narcie.

NNN MAXIMUM CONTROL
Podwójna szyna 'prowadząca' , znacznie zwiększa stabilność i kontrolę. Dzięki temu przekazywanie sił i kontrola nad nartą, szczególnie przy bocznych wychyleniach, jest bardziej zoptymalizowana.

NNN MAXIMUM CONTACT
Zmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie siły. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

NIS FINE TUNING
NIS (Nordic Integrated System) - zalety regulacji. Możliwość przesunięcia wiązania do tyłu i do przodu gwarantuje możliwość przestawienia środka ciężkości do indywidualnych wymagań, a także płynnie dostosować je do stylu jazdy oraz warunków na trasie.

NIS BEST POWER TRANSFER
NIS - bezpieczne połączenie bez śrub. Narta i wiązanie są bezpiecznie zmontowane, wykorzystując opatentowane łączenie, i tworzy integralną całość. Wyjątkowe przenoszenie sił dzięki nieusztywnianiu narty wiązaniem.

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!