Narty Fischer RC4 The Curv TI 2020 + RC4 Z11 GW

ID: B0176

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A08419
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h
  • 2 599,00 zł 1 549,00 zł
  • oszczędzasz 1050 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

RC4 The Curv TI 2020 to perfekcyjne, płynne i dynamiczne skręty, dzięki zastosowaniu karbonu wzmacniającego drewniany rdzeń (Air Carbon Ti) i TRIPLE RADIUS daje całkowitą kontrolę w każdym momencie jazdy. Mamy pewność, że pojedziesz tak, jak Ty tego oczekujesz. Free Milled Titanium wprowadza narciarstwo na najwyższy poziom. Triple Radius daje znacznie lepszą kontrolę i przekaz siły przez cały czas trzymania narty w skręcie. Począwszy od inicjacji, poprzez krawędziowanie, aż do ostatecznego kopa na wyjściu.

Model produkowany jest w różnych długościach. Dzięki doborowi różnych długości, możemy mieć narty zapewniające krótki, średni lub długi promień skrętu. Dla każdego coś się znajdzie.

Płyta Allride jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. Taki sposób mocowania wiązań, zapewnia znakomite i bezpieczne trzymanie buta jednocześnie nie powoduje zakłócenia naturalnego wygięcia narty. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 121-68-102
PROMIEŃ 13m/ 164 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 157, 164, 171, 178 cm
WAGA 2000g/ 164 cm
WIĄZANIE RC4 Z11 GW (3-11 DIN) / T40018
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA 255-378 mm
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE:

CHARACTER SIZE
Narty z serii The Curv są projektowane indywidualnie przy każdej długości, dzięki czemu są dopasowane idealnie do narciarza. Każda długość posiada odrębną charakterystykę geometrii co pozwala jeszcze lepiej wykorzystać system Triple Radius.

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

FREE MILLED TITANIUM
Powłoka titanalu w kształcie litery H widoczna na wierzchniej warstwie nart pod wiązaniami. Zupełnie nowy standard technologiczny, który wpływa na doskonałe trzymanie krawędzi i płynną jazdę.

TITANAL 0.5 MM
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

PŁYTA ALLRIDE
Płyta jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.MT
Marek T.
Zweryfikowany

Narty doskonałe , idealnie trzymają na krawędziach, doskonale wycinają łuki. Jazda to sama przyjemność. Najlepsze deski jakie miałem.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!