Narty Fischer The Curv TI 2024 + RSX 12 GW

ID: A08623#T30421#157

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A08623 T30421
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 24h
  • Historia ceny
  • 3 990,00 zł 2 099,00 zł
  • oszczędzasz 1891 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Przenieś swoją jazdę na narty na nowy, wyższy poziom z rewolucyjnymi modelami Fischer The Curv TI w sezonie 2024! Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających narciarzach, narty te oferują innowacyjne udoskonalenia, które zapewniają jeszcze większą wydajność i prędkość w porównaniu do poprzednika.

Dzięki zastosowaniu technologii DIAGOFIBRE, drewniany rdzeń pokryty włóknem szklanym, Fischer The Curv TI zapewniają nadzwyczajną sztywność skrętną przy niskiej wadze, co umożliwia płynną i dynamiczną jazdę na każdym terenie. Dodatkowo, dzięki Titanalowi, narty te są jeszcze bardziej stabilne i łatwiejsze w prowadzeniu.

Nowa technologia Air Carbon Ti 0.5 zapewnia optymalną przyczepność i stabilność, co pozwala na płynne poruszanie się po każdym terenie, bez względu na trudności. Dzięki temu, możesz eksplorować różnorodne trasy i tereny, jednocześnie ciesząc się każdym zjazdem.

Fischer The Curv TI to narty, które łączą w sobie płynność, szybkość, precyzję i stabilność. Technologia Triple Radius umożliwia dynamiczne i ostre skręty o dowolnym promieniu, a lekki drewniany rdzeń pokryty siatką carbonową zapewnia niską wagę i wysoką sztywność poprzeczną, co przekłada się na uczucie pewności i stabilności na narcie.

Nie zwlekaj, już teraz przenieś swoją jazdę na narty na wyższy poziom z Fischer The Curv TI - jednym z najbardziej wszechstronnych i dynamicznych modeli dostępnych w kolekcji Fischer.

Seria The Curv została zaprojektowana przez trzech specjalistów a tak naprawdę legendy narciarstwa alpejskiego. Hans Knauss, Mike von Grunigen i Kristian Ghedin i to oni ze swoim długoletnim doświadczeniem zaprojektowali cała nową serie The Curv która już podbija stoki na całym świecie. Najważniejszym celem było stworzenie narty która będzie wycinać idealne skręty. Prace nad serią The Curv rozpoczęły się już w roku 2017 i dopiero po 4 latach ciężkiej pracy, wielu testach i dopracowaniu wszystkiego w najdrobniejszym szczególe powstała serii The Curv. Seria The Curv już w pierwszym roku od pojawienia się na rynku mocno wkroczyła w świat narciarstwa i na zawsze je zmieniła.

Fischer RC4 Curv DTI  wyposażone są w płytę ALLRIDE, która szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 120-70-102
PROMIEŃ 13m / 164 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 157, 164, 171, 178 cm
WAGA 1920g / 164 cm
WIĄZANIE RSX 12 GW (3,5 -12 DIN) / T30421
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

DIAGOFIBRE
Innowacyjne ukośne ustawienie siatki z włókna szklanego zapewnia doskonałą stabilność skrętną przy maksymalnej mocy i stabilności na zakrętach.

TWIN POWERRAIL
Nowy dwuczęściowy system Powerrail o zmniejszonej wadze i lepszym transferze mocy.

RADICAL TRIPLE RADIUS
Ten najnowszy rozwój kształtu Triple Radius umożliwia jeszcze łatwiejszą inicjację skrętu. Transfer mocy i kontrola w całym zakręcie jest perfekcyjna.

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

RACE SIDEWALL
Nowy standard produkcyjny dla łatwiejszego dostrajania krawędzi.

BEECH POPLAR WOODCORE
Wyjątkowa stabilność i optymalny transfer mocy na krawędź.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

AIR CARBON TITANAL 0.5 MM
Rdzeń drewniany połączony z podwójną warstwą Titanalu, wzmocniony powietrzem węglowym. W efekcie takiego połączenia otrzymujemy idealną przyczepność krawędzi i wyjątkowo płynna jazdę.

WORLDCUP TUNING
Ślizgi i krawędzie nart są przygotowywane na takich samych maszynach co narty które biorą udział w pucharze Świata.

ŚLIZG TŁOCZONY (EXTRUDED BASES)
To najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Bardzo prosty w użytkowaniu, łatwy w naprawie.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!