Narty Head Big Joy + Attack 12 2016

[sprawdź opinie]

  • Producent: Head
  • Kod: 311666
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h

149-110-132

Promien :14,8

  • 2 699,00 zł 1 499,00 zł
  • oszczędzasz 1200 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

 

 

Big Joy, czyli wielka radość, to właśnie to co dobrzy narciarze dostają od tej super lekkiej narty szczególnie płynąc przez pole śnieżnego puchu. Konstrukcja Allride Rocker oraz Superlite Sandwich Cap z Graphenem i Koroydem, czynią te narty równie komfortowe na sztruksie jak i podczas niszczenia puchu. Dodatkowo dedykowana specjalnie dla kobiet architektura LIBRA, która poprawia balans, zapewnia kontrolę i niższą wagę.

Taliowanie:

149-110-132

Promien :14,8

 

Sercem linii LIBRA i całej budowy nart kobiecych HEAD uczynił GRAPHENE™. To pierwszy, dwuwymiarowy kryształ, zapewniający wyjątkowe właściwości. Jest on najcieńszym i najlżejszym materiałem, jaki do tej pory wynaleziono. GRAPHENE™ to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy od stali - głównie dlatego stał się filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą tworzą doskonałą kombinację i zapewniają pełną kontrolę w każdej sytuacji.
Cechy:

Technologia ERA 3.0 - kombinacja technologii, kształtu i geometrii, przekładająca się na sterowanie bez wysiłku i uniwersalności narty w miękkim śniegu
GRAPHENE™
Super Lekka Dystrybucja Wagi -
Ślizg UHM C, struktura Race - najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury
Konstrukcja Superlite Sandwich Cap
Kobiecy Camber
Allride Rocker

Prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Nie chodzi tu o bezbłędność, piękno, czy sprawność. Chodzi o wyrażenie siebie, a nie imponowanie innym. Wiara przenosi góry, zaufanie jeździ na nartach - od świtu do zmierzchu. Jakąkolwiek wybierasz linię, cokolwiek Cię ogranicza. Odpowiedni sprzęt zmieni złą pogodę w słoneczny dzień, a dzień "nieukładających się włosów" i "na nic nie mam ochoty" w dzień wyśmienitych szusów.

 

LIBRA - KOBIECA BUDOWA NART

Inżynierowie marki HEAD włożyli dużo pracy, aby dostarczyć narty dopasowane do kobiecych potrzeb i anatomii. Oprócz wykorzystania unikalnych materiałów, przy tworzeniu serii WOMEN skupiono się na trzech aspektach: wadze, balansie oraz kontroli.
LEKKOŚĆ
WYKORZYSTANIE NAJNOWSZYCH, NAJLŻEJSZYCH I NAJMOCNIEJSZYCH MATERIAŁÓW. Od lat marka HEAD pozostaje liderem technologii narciarskich. Z dumą przedstawiamy GRAPHENE™ - nieporównywalnie lekki, niewiarygodnie mocny materiał. Warstwy GRAPHENE™, o grubości pojedynczego atomu, powodują, że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, GRAPHENE™ pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram, co w niektórych przypadkach stanowi redukcję wagi o 20%.

Technologie Rocker pozwalają na łatwiejsze sterowanie, płynne skręty i gwarantują inteligentną stabilność. Wszystko dzięki piezoelektrycznym włóknom.

Wiązanie Attack 12 :

Wytrzymałe, szybko reagujące i bezpieczne wiązania Tyrolia AAAttack 12 wyposażone w przód FR Pro, który umożliwia dopasowanie do każdego typu buta, otwierają drzwi do precyzyjnego damskiego freestylu i freeride'u.

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!